"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Portman jednak wyreżyseruje 1

Najprawdopodobniej wkrótce rozpocznie się praca nad debiutem reżyserskim młodej aktorki Natalie Portman.

Coraz więcej mówi się o możliwości szybkiego rozpoczęcia produkcji debiutu reżyserskiego Natalie Portman. Nie od dziś wiadomo, iż aktorka chce wyreżyserować ekranizację biografii najsłynniejszego Izraelskiego poety – Amosa Oza. Artystka będzie skupiała się na historii przedstawionej w książce znanej pod polskim tytułem: Opowieść o miłości i mroku. Ciekawostką może być fakt, iż według wstępnych planów językiem, jakim będą posługiwali się aktorzy ma być hebrajski.

Natalie Portman to najbardziej znana Izraelska aktorka. Urodziła się w Izraelu, ale już w wieku 3 lat zamieszkała w Stanach Zjednoczonych. Światową sławę przyniosła jej rola Matyldy w Leonie Zawodowcu. Od tego czasu można było ją obejrzeć w takich filmach jak Wzgórze Nadziei, Powrót na Garden State czy V jak Vendetta. Prócz tego aktorka wystąpiła w sadze o Gwiezdnych Wojnach gdzie zagrała Padmé Naberrie.

Natalie Portman w filmie V jak Vendetta 2005Natalie Portman w filmie V jak Vendetta 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Marcin_Moszyk

Fabuła na film ciekawa. Aktorka bardzo dobra i lubiana, więc problemów z reklamą i dystrybucją nie będzie. Może Natalie to będzie taki żeński Denzel Washington, którego dwa filmy (reżyseria) były genialne :) Oby :>

Proszę czekać…