Wstrząsy wyróżnione

Komediowy horror Rona Underwood polecają użytkownicy fdb.pl. Film jest pierwszym, który otrzymał wyróżnienie DKF.

Pierwszym filmem wyróżnionym przez Dyskusyjne Koło Filmowe powstałe przy fdb.pl są Wstrząsy w reżyserii Rona Underwooda. Historia dwójki przyjaciół, którzy przy pomocy studentki sejsmologii walczą z tajemniczymi stworami żyjącymi w ziemi a które pożywiają się ludźmi.

Większość użytkowników głosująca na ten film zgodnie podkreśla, iż jest to film godny polecenia. Jak słusznie zauważył użytkownik Wolfie film jest jednym z najlepszych gatunków komedio-horror/monster movie. Zwracano szczególną uwagę na ciekawą akcje oraz namacalność stworów, przez co podziemny potwór był bliższy.
Czy jest to film, który zasługuje na miano nagrody? Jeśli oceniać pod względem jakościowym ten film to jak najbardziej przeszedł próbę czasu mimo, iż w dzisiejszych czasach nie robi piorunującego wrażenia. Choć stworzono go w 1990 roku nadal robi duże wrażenie. Wiele osób z przyjemnością powraca do produkcji wspominając lata młodości oraz strach, jaki wywoływało oglądanie potworów z ziemi. Dlatego też nie dziwi fakt wyróżnienia tej produkcji.

Pojawiły się również głosy uznające ten film za całkiem zwyczajny. Choć takich wypowiedzi nie było zbyt wiele.

Ideą powstania Dyskusyjnego Koła Filmowego przy fdb.pl jest promowaanie ciekawych produkcji, czasami niezbyt popularnych przez użytkowników serwisu. Jest to również próba zaangażowania wszystkich użytkowników do aktywniejszego uczestnictwa w życiu strony. Zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie, która naszym zdaniem jest bardzo szczytna. Idea powstała dzięki propozycji użytkownika Wolfie, a obecnie pieczę nad całością sprawuje Beznickowy.

Wstrząsy 1990Wstrząsy 1990

Więcej o DKF fdb.pl i samym kinematografie możesz przeczytać TUTAJ.


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux