The Sims na ekranach kin! 0

To musiało się w końcu wydarzyć. Pecetowy przebój zostanie zekranizowany! A to nie koniec niespodzianek!

Jak podaje portal Collidier, John Davis, producent odpowiedzialny między innymi za takie filmy jak Predator, czy Ja, Robot, przygotowuje się do ekranizacji mega przeboju i najlepiej sprzedającej się gry w historii, czyli The Sims! Szczegóły nie są znane, ale jak mogliśmy wyczytać w wywiadzie, produkcję sfinansuje studio 20 Century Fox, z którym Davis już wcześniej współpracował.

The Sims 2The Sims 2

Sam film ma zachować klimat gry i obfitować w dobrze znany wszystkim graczom humor towarzyszący całej serii. Nie wiadomo jednak jak zostanie to zrealizowane. Sam Davis dość enigmatycznie wypowiadał się na ten temat, unikając bezpośrednich odpowiedzi. Co rusz wtrącał jednak nowinki o innych przedsięwzięciach, w których bierze udział. Będzie się działo.

Jednoznacznie uciął wszelkie spekulacje na temat kontynuacji Aliens vs Predator, którego już nie zobaczymy w kinach. Dodał przy tym, że można spodziewać się nowej odsłony Predatora, choć nie wiadomo, czy z Arnoldem Schwarzeneggerem, który obecnie piastuje urząd gubernatora stanu Kalifornia.

Kolejną nowością było ogłoszenie planów ekranizacji jednego z mitów greckich, a konkretniej Jazona i Argonautów. Producent argumentował to wielowymiarowością mitów, które dają scenarzystom niemal nieograniczone pole do popisu. Ciekawa historia ze szkolnej ławy polana hollywoodzkim blichtrem? Czas pokaże, czy nasze nadzieje nie były zbyt płonne!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Marcin_Moszyk

Eeee…. i będziemy oglądać wycieczki do sklepów, podlewanie kwiatków i skakanie do basenu? Nie rozumiem o czym ten film ma być :D

Może o zamurowywaniu przyjaciół, którzy przychodzą na imprezę? Albo o przechodzeniu z jednego pokoju do drugiego w 10 minut?

:D

Solarie

Ilekroć próbuję, to nie potrafię sobie wyobrazić filmowych Simsów…

Proszę czekać…