James Cameron o nowym Terminatorze 0

W wywiadzie dla portalu National Post, twórca Titanica uchylił rąbka tajemnicy na temat superprodukcji Terminator: Ocalenie!

Jak mogliśmy się dowiedzieć z wywiadu, nieprawdą okazały się plotki jakoby Cameron miał oficjalnie namaścić Josepha McG McGinty Nichola (Aniołki Charliego, oraz seriale Życie na fali i Nie z tego świata), na producenta najnowszej odsłony Terminatora. Znany reżyser szybko zdementował newsa jednego z portali branżowych mówiąc:

James CameronJames Cameron

To może być gniot, lub największy hit przyszłego roku. Sam Worthington, którego będziecie mogli zobaczyć w Avatarze i <a href=http://terminator.4.fdb.pl/ title=Terminator Salvation>Terminatorze właśnie, czytał scenariusz i bardzo dobrze się o nim wypowiadał. Ja sam nie wiedziałem go na oczy, więc o żadnym błogosławieństwie nie mogło być mowy.

Premiera nowego Terminatora została zaplanowana na 22 maja 2009 roku. W rolach głównych, obok wspomnianego wcześniej Worthingtona, zobaczymy Christiana Bale'a (John Connor), Antona Yelchina (Kyle Reese), oraz uroczą Moon Bloodgood, która wcieli się w postać Blair Williams.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Zbyt dużo dobrego dzieje się w ogół nowego Terminatora, żeby wyszedł gniot. Będzie pewnie lepszy od dobrej trójki, ale gorszy od jedynki i dwójki. A to dobre wokół T4 to: Stan Winston, obsada, ekipa, klimatyczny zwiastun :)

Proszę czekać…