Pomocnik Batmana będzie mieć serial 0

Powstanie serial The Graysons o wczesnych latach Robina, który może zastąpić Smallville

Stacja CW szykuje serial bazowany na postaci pomocnika Batmana, Robina. Ma opowiadać jego przygody zanim spotkał Mrocznego Rycerza.

RobinRobin

Producenci wykonawczy serialu Smallville, Kelly Souders i Brian Peterson, a także producent wykonawczy Supernatural, McG sotają za projektem pod tytułem The Graysons.

Tak jak Smallville skupiał się na życiu Clarka Kenta zanim stał się Supermanem, tak The Graysons opowiedzą historię Dicka DJ Graysona zanim stał się słynnym Robinem i rozpoczął współpracę z Batmanem.

Souders, Peterson, McG i Peter Johnson będą producentami wykonawczymi.

The Graysons jest postrzegane jako potencjalne zastępstwo dla Smallville, który prawdopodobnie zakończy się wraz z obecnym 8 sezonem, wobec czego krążą od jakiegoś czasu spekulacje. Czy Smallville powinno wrócić w przyszłym roku? W sumie The Graysons mogłoby być niezła konkurencją dla przyszłego człowieka ze stali.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

HeRr

Robin się masturbuje, robin i ierwsza miłość, robin i słabe oceny w szkole…staaary może być zajebiście ;]

marek22

oby Smallville leciał jak najdłużej:)

Przy Robinie zastanawia mnie co oni niby pokażą, bo przecież Robin to normalny człowiek jak każdy inny, nie ma nadzwyczajnych zdolności ani jakichś super mocy czyli serial o "młodych latach Robina" nie był by zbytnio ciekawy…

Ronaldinho

Bo wiadomo, że każdy serial się w końcu skończy, tak właśnie "Smallville" dziwnie długo już leci, że już pora, aby jakiś nowy serial wszedł w życie na jego miejsce.

Proszę czekać…