Zwiastuny Dragonballa 0

Pojawiły się dwa pierwsze teasery do adaptacji kutlowej mangi Akiro Toriyamy w reżyseri Jamesa Wonga

Od początku kinowy Dragonball był bardzo kontrowersyjny. Najpierw dobór obsady, który kompletnie nie przypadł do gustu fanom, a potem pierwsze zdjęcia, które wywołały lekko mówiąc mieszane uczucia. Nie wspominając o plakatach wątpliwej jakości. Wszystko wskazywało, że film będzie po prostu niewypałem.

DragonballDragonball

Zwiastun miał pojawić się 17 października przez Max Payne, lecz jak to z Internetem bywa, pojawił się wcześniej i to nawet dwa. Jako fan serialu, muszę stwierdzić, że mając już zerowe oczekiwania, teasery nie prezentują się tak tragicznie, jak to możnaby się spodziewać. Z tego, co udało mi się odszukać, za choreografię walk (co raczej jest najważniejszym aspektem filmu i istotne jest to, aby przypominały znane nam pojedynki z animowanych filmów i serialu) odpowiada sam Stephen Chow, co z całą pewnością jest plusem. Za muzykę odpowiada Brian Tyler.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Dragonball ma trafić do kin 03.04.2009 roku. W filmie zobaczymy między innymi Justina Chatwina, Jamesa Marstersa, Jamie Chung, Emmy Rossum, Joon Parka oraz Chow Yun-Fata.

Miejmy nadzieję, że mimo wszystko film nas zaskoczy. Poniżej prezentuję dwa teasery, do oglądania których zapraszam.

TEASER 1

TEASER 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Elros

Aż musiałem przykryć oczy z zażenowania i rozgoryczenia. Co prawda nie ocenia się książki po okładce, ale tu po prostu porażka. Jakbym nie znał anime, to był pomyślał, że to kolejna część Mortal Kombat lub innego szitu. Nic mnie jak dotąd nie przekonało, by to cudo obejrzeć.

Zwróciliście uwagę na plenery/otoczenie? Czy w ogóle ta zamknięta przestrzeń była w anime? Raczej wątpię.

Adam_Siennica

Prawie, ale maja para dodatków.

Spodziewałem się czegoś gorszego, można dlatego nie widze w tym tragedi :)

Zobaczymy co dalej :)

Darth_Artur

Tłumacze filmów zawsze byli ignorantami, ale myślę, że tym razem zainteresują się sprawą i będą się wzorować na stacji RTL7:-p I zrobią ich zdaniem przyjemność widzom nazywając postacie Songo czy Szatan Serduszko:-p
Nie wiem jakie było tłumaczenie gdy filmy animowane dragon ball były w kinach, ale mam jedną kasetę z filmem DB i tam songo nazywa się już goku, ale piccolo jest cały czas szatanem serduszko.

degas

Mam nadzieje tylko, że w wersji z lektorem nie będzie On gadał SonGoku i Szatan Serduszko, bo chyba umrę :/

piwo_war

Oba teasery są prawie identyczne..

Jeszcze bardziej mnie te zwiastuny zniechęciły. Jakoś nie przypadły mi do gustu. I jeszcze ten klimat, który przedstawili w zwiastunie nie bardzo odpowiada temu prezentowanemu w kreskówce. Póki co to nadal jestem negatywnie do tego projektu nastawiony, ale film i tak obejrzę :) Liczę na dużo akcji i oczywiście efekty specjalne :)

Proszę czekać…