Zwiastuny Dragonballa

Pojawiły się dwa pierwsze teasery do adaptacji kutlowej mangi Akiro Toriyamy w reżyseri Jamesa Wonga

Od początku kinowy Dragonball był bardzo kontrowersyjny. Najpierw dobór obsady, który kompletnie nie przypadł do gustu fanom, a potem pierwsze zdjęcia, które wywołały lekko mówiąc mieszane uczucia. Nie wspominając o plakatach wątpliwej jakości. Wszystko wskazywało, że film będzie po prostu niewypałem.

DragonballDragonball

Zwiastun miał pojawić się 17 października przez Max Payne, lecz jak to z Internetem bywa, pojawił się wcześniej i to nawet dwa. Jako fan serialu, muszę stwierdzić, że mając już zerowe oczekiwania, teasery nie prezentują się tak tragicznie, jak to możnaby się spodziewać. Z tego, co udało mi się odszukać, za choreografię walk (co raczej jest najważniejszym aspektem filmu i istotne jest to, aby przypominały znane nam pojedynki z animowanych filmów i serialu) odpowiada sam Stephen Chow, co z całą pewnością jest plusem. Za muzykę odpowiada Brian Tyler.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Dragonball ma trafić do kin 03.04.2009 roku. W filmie zobaczymy między innymi Justina Chatwina, Jamesa Marstersa, Jamie Chung, Emmy Rossum, Joon Parka oraz Chow Yun-Fata.

Miejmy nadzieję, że mimo wszystko film nas zaskoczy. Poniżej prezentuję dwa teasery, do oglądania których zapraszam.

TEASER 1

TEASER 2