Harrison potwierdza kolejnego Indianę Jonesa 0

Harrison Ford w wywiadzie potwierdza, że pracę nad kolejnym Indianą Jonesem się rozpoczęły

Harrison Ford w wywiadzie potwierdził fakt, że pracę trwają. Cieszy go to, że poradzili sobie przyzwoicie i że niektórzy chcą to powtórzyć. Według niego Lucas w tej chwili pracuje nad odpowiednią fabułą, lecz żadnych szczegółów nie zna.

Kadr z filmu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki 2008Kadr z filmu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki 2008

To szalone, lecz świetnie – powiedział 66-letni aktor. George jest teraz w fazie myślenia.

14 października w Stanach ma premierę na DVD i Blu-Ray Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Obraz zarobił na świecie 783 miliony dolarów.

Miejmy nadzieję, że Lucas wymyśli ciekawą fabułę i zachwyci nawet tych, którym czwarta część się nie podobała.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adam_Siennica

Akurat tu nie jego ręka z tym wyciskaniem. Nawet jakby bardzo chciał bez zgody Stevena i Harrisona nic nie może zrobić. Zatem, jak już, zwalać winę na trio trzeba :P

s1mon

Tak, wszystko cacy, 4 część była not bad. Można powiedzieć, że była jak spotkanie po latach, ze starymi znajomymi. Dobrze się zaczęło, rozmowa szła gładko ale jak zaczęli ględzić o UFO to się zrobiło trochę niezręcznie. Więc niech już nie przychodzą.
I jeszcze jedno. "George jest teraz w fazie myślenia" mówi Ford. Szkoda, że on nie jest w tej fazie.

MacT

Harrison Ford ma 66 lat. Hmmm. Scenariusz przy dobrych wiatrach może powstanie w rok, ale zważywszy ile czasu zajęło napisanie go "4" szczerze w to wątpię. Produkcja i zdjęcia też potrwają dobrych parę miesięcy. Oznacza to chyba, że Ford/Indiana na planie będzie pomykał przy balkoniku. George Lucas to najbardziej chytra osoba w Hollywood, wyciśnie każdego centa ze sprawdzonego tematu.

Proszę czekać…