Stare filmy, kino, Lars von Trier, horrory klasy B, musicale, seriale.... Po prostu kocham kino pod każdą postacią.

Kolejny remake horroru? 0

Trwają rozmowy na temat remake’u Piątku trzynastego…

Jonathan Liebesman [reżyser Gdy zapada zmrok, oraz remaku The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning] prowadzi rozmowy z wytwórnią New Line Cinema

na temat wyreżyserowania nowej wersji starego hitu. Przypomnijmy, że akcja filmu działa się nad jeziorem Cristal lake gdzie kiedyś utonął uczestnik obozu – Jason Voorhees. Mścił się on potem na grupie nastolatków przebywających niedaleko miejsca jego śmierci.

Remake ma być nakręcony nad tym samym zbiornikiem, a Jason ma mieć swój nieodłączny atrybut: maskę hokejową na twarzy. Według planów film ma wejść na ekrany amerykańskich kin 13-tego listopada 2006 czyli w… poniedziałek.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

ewka

Hehe, jeśli o mnie chodzi to mogą sobie kręcić do śmierci kolejne "piątki" :P Dopóki ja za to nie płacę i nikt mnie nie zmusza do oglądania. Jednak czasami nachodzi mnie ochota na coś totalnie odmóżdżającego (np. po jakimś Kieślowskim :P) i siadam do czegos w stylu Teksańskiej Masakry lub jak ostatnio — I Know What You Did Last Summer :) Takie filmy i tak są lepsze od American Pie czy innych mu podobnych.

selig

Moim zdaniem jest to pomysł zły, głupi i niedobry. Po co ulepszać coś, co już jest dobre? Piątek to klasyk gatunku, czy się komuś podoba czy nie. Moim zdaniem takie posunięcia to czysty koniunkturalizm i nabijanie kapuchy. Howg!

Gural

Żeby zobaczyć to można, ale raczej nic specjalnego nie pokażą. Patrząc na Piłę widoczne jest, że zrobienie numeru 2 to nie taka łatwa sprawa. Jak się nie postarają to będzie to kolejny tytuł na liście tzw kontynuacji, które tylko są aby być.

Jay

Piatek Trzynastego dla mnie ssa ~~ Freddy Vs Jason nawet smieszne =] Ale wszystkie piatki sa takie malo-smieszne;) tylko ciagle nastolatki, 'czicziczihahaha' maczeta etc.

Alpinus

Moim zdaniem to nie bedzie dobry film ogladałem kilka filmow z serii o Jasonie, a takze Freedy&Jason remake tez widziałem i jestem pewny ze ten film im sie nie uda.

Proszę czekać…