"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Depp milionerem i nowi Piraci 0

W sieci rozgorzały nowe plotki mówiące o udziale Deppa w nowej części Piratów z Karaibów.

Według doniesień Chicago Sun- Times Johnny Depp za udział w czwartej odsłonie przygód o Jacku Sparrowie otrzyma gażę w wysokości 55 milionów $. Później informacja ta przeniosła się do sieci, skąd można było się dowiedzieć między innymi o tym, że w nowej części ponownie mielibyśmy ujrzeć Knightley oraz Blooma.

Niestety nie ma potwierdzenia u źródeł. Zarówno Disney jak i Gore Verbinski (reżyser poprzednich części) nie przyznają, iż istnieją plany na nakręcenie kolejnej części. Jednak, jeśli miałaby ona być prawdą to Depp stałby się najlepiej zarabiającym aktorem w historii kina. Obecnie średnie gaże najsławniejszych artystów wahają się od 20 do 25 mln $ za rolę.

Johnny Depp w filmie Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007Johnny Depp w filmie Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Podejrzewam, że wstępnie Johny planował nie występować dalej w Piratach, ale producenci dali taki argument, że błędem byłoby propozycji nie przyjąć.

moim zdaniem jeden z najlepszych filmow w historii kina patrzac pod wzgldem widowiskowosci ! w sumie to ciesze sie ze bedzie wiecej Pirato, bo ten film to czyta rozrywka a nie klasyka ktora sie powinno zostawic i nie tykac …

Proszę czekać…