Say hello to my little friend ;>

Zwiastun The Unborn 0

Studio Rogue Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun horroru Davida S. Goyera z Garym Oldmanem w roli głównej!

Pojawił się pierwszy zwiastun do filmu The Unborn, w reżyserii i na podstawie scenariusza Davida S. Goyera . David napisał scenariusze do takich hitów jak tegoroczny Mroczny Rycerz, Jumper, Batman – Początek czy też trylogia Blade.

Co ciekawe producentem filmu jest Michael Bay , reżyser i twórca Transformers. W obsadzie znaleźli się: Odette Yustman, Gary Oldman , Cam Gigandet, Meagan Good, Carla Gugino, Jane Alexander, Idris Elba, Rhys Coiro oraz James Remar.

The UnbornThe Unborn

Casey Bell (Odette Yustman) nienawidzi swojej matki za zostawienie jej w dzieciństwie. Ale gdy zaczynają się dziać rzeczy nie możliwe, Casey zaczyna rozumieć decyzję matki. Dręczona bezlitosnymi snami i nawiedzana przez ducha pewnego chłopca, zmuszona jest o zwrócenie się o pomoc do Sendaka (Gary Oldman), jedynego egzorcysty, który jest wstanie temu zaradzić. Z pomocą Sendaka, Casey odkrywa źródło rodzinnego przekleństwa sięgającego czasów holocaustu. Po śmierci w Oświęcimu, chłopiec nie został wpuszczony do Nieba, teraz zrobi wszystko by ponownie się narodzić…

W amerykańskich kinach obraz zadebiutuje 9 stycznia 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…