Zdjęcia dr Watsonem z Sherlocka Holmesa 0

Zobaczcie Jude’a Law w roli doktora Watsona w nowych przygodach słynnego detektywa z Downeyem Jr.

Za kamęrą stanie Guy Ritchie. Producentami obrazu są Joel Silver, Lionel Wigram, Susan Downey oraz Dan Lin. Za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie Steve Clark-Hall i Bruce Berman. Obraz ma zostać rozpowszechniany przez Warner Bros Pictures i Village Roadshow Pictures.

W nowym filmie występują same gwiazdy Amerykańskiego i Brytyjskiego kina. W tytułowej roli będziemy mieli okazję zobaczyć Roberta Downeya Jr. (znanego ostatnio z roli w Iron Man), Jude'a Law (który zagra dr. Watsona), Rachel McAdams (w roli jedynej kobiety, z którą coś łączyło słynnego detektywa) oraz Kelly Reilly (ma zagrać kobietę, w której będzie się podkochiwał dr. Watson). W roli czarnego charakteru, z którym przyjdzie walczyć bohaterom wcielić ma się Mark Strong.

Fabuła produkcji nie jest do końca jasna. Wiadomo, iż Sherlock Holmes ma w większym stopniu korzystać z siły fizycznej niż wiedzy umysłowej, ale jak zapewnia reżyser fani tego bohatera nie będą zawiedzeni. Tym razem wyzwaniem dla detektywa ma być tajemnicza siła mogąca doprowadzić do zniszczenia całego kraju.

Jude Law jako doktor WatsonJude Law jako doktor Watson

Jude Law jako doktor WatsonJude Law jako doktor Watson

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Solarie 2008-10-13

Ja bym chciała najbardziej zobaczyć zdjęcie Rachel McAdams z planu.

Proszę czekać…