Say hello to my little friend ;>

Ekskluzywne zapowiedzi ze Scream Awards 0

Podczas tegorocznego rozdania nagród Scream w USA, zaprezentowano nowe zwiastuny Strażników, Piątku 13 i Zmierzchu

Watchmen (Strażnicy – 06.03.2009

Akcja filmu osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a „Zegar Sądu Ostatecznego” – wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Po śmierci jednego z byłych kolegów, członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach postanawia ujawnić intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych super bohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem – rozwydrzoną grupą emerytowanych super bohaterów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością… ale kto czuwa nad nimi?

Twilight (Zmierzch – 17.11.2008

Obraz opowiada historię 17-letniej Belli Swan, która przeprowadziła się do małego miasteczka Forks w stanie Washington, aby zamieszkać ze swoim ojcem i przyciągnęła uwagę Edwarda, bladego, tajemniczego chłopaka, który, z determinacją odpycha ją od siebie. Ale także on nie może zaprzeczyć atrakcji wyciągnięcia ich z trudnego położenia… nawet kiedy Edward zwierza się, że on i jego rodzina są wampirami. Ich nietypowy romans sprowadził na nią fizyczne niebezpieczeństwo, kiedy nemezis Edwarda przybyło do miasteczka i skierowało wzrok na Bellę…

Friday the 13th (Piątek Trzynastego – 13.02.2009

Reżyserem filmu jest Marcus Nispel, a za scenariusz odpowiedzialni są Damian Shannon i Mark Swift, twórcy skryptu do Freddy'ego kontra Jasona. Film jest remakiem klasycznego Piątku, trzynastego, a zarazem dwunastą częścią slasherów z serii, której bohaterem jest Jason Voorhees.

Obóz nad kryształowym jeziorem znów otwarty! Młodzi opiekunowie proponują uczestnikom gry i zabawy. Jest także ktoś, kto zaproponuje im grę zwaną zabijaniem.

O nagrodach przyznanych na Scream Awards pisaliśmy tutaj .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho 2008-10-23

Świetne zapowiedzi, jednakże opis do "Piątku 13" nadaje się do spuszczenia w kiblu.

Proszę czekać…