"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Śmierć w rodzinie Jennifer Hudson 0

W rodzinie jednej z niedawnych odkryć Fabryki Snów – Jennifer Hudson wydarzyła się tragedia. Zamordowano jej brata i matkę.

W piątek wieczorem w South Side znaleziono martwą matkę oraz brata aktorki Jennifer Hudson. Policja podała, iż nadal poszukuje zaginionego siostrzeńca aktorki, który zaginął. Nie jest wykluczone, iż doszło do porwania taki właśnie komunikat podały większość mediów amerykańskich. Wiadomo już, iż są to informacje prawdziwe i pewne. Według nieoficjalnych informacji zatrzymano już dwie osoby zamieszane w te morderstwo, choć policja nie wyklucza dalszych aresztowań. Spekulacje dotyczą teraz tego czy zbrodnia miała charakter rabunkowy czy też było to podyktowane innym motywem. Nadal nie wiadomo, co się dzieje z młodziutkim siostrzeńcem aktorki.

Jennifer Hudson to niedawne odkrycie Amerykańskich mediów. W 2006 roku wygrała tamtejszą wersje Idola a następnie zagrała jedną z głównych ról w musicalu Dreamgirls. To właśnie za kreacje w tej produkcji została uhonorowana Oscarem za najlepszą drugoplanową rolę żeńską. W tym roku można było ją obejrzeć w filmie Sekretne życie pszczół oraz Winged Creatures.

Jennifer Hudson w filmie Seks w wielkim mieście 2008Jennifer Hudson w filmie Seks w wielkim mieście 2008

UPDATE (28.10):

Według potwierdzonych informacji wczoraj w południe odnaleziono ciało 7-letniego siostrzeńca aktorki. Znaleziono go na tylnym siedzeniu białego Chevroleta. Według niepotwierdzonych informacji chłopiec zmarł w wyniku wielokrotnego postrzału z bliskiej odległości. W celu identyfikacji zwłok wezwano aktorkę na posterunek policji.

Jest to kolejna tragiczna wiadomość odnośnie śmierci rodziny aktorki Jennifer Hudson. Nie jest pewne, kto zabił ani jaki był motyw zbrodnii. Wiadomo jedynie, iż głównym podejrzanym staje się eks mąż siostry gwiazdy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy 2008-10-26

Właśnie wczoraj się o tym dowiedziałam na tvn24… Szok i tyle.

Tomassh 2008-10-26

Masakra! :O

Proszę czekać…