Say hello to my little friend ;>

Plakaty interesujących filmów 0

Pojawiły się plakaty do filmów The Unborn, Slumdog Millionaire ,The Burning Plain i The Burrowers

The UnbornThe Unborn

The Unborn – USA: 09.01.2009

Casey Bell (Odette Yustman) nienawidzi swojej matki za zostawienie jej w dzieciństwie. Ale gdy zaczynają się dziać rzeczy nie możliwe, Casey zaczyna rozumieć decyzję matki. Dręczona bezlitosnymi snami i nawiedzana przez ducha pewnego chłopca, zmuszona jest o zwrócenie się o pomoc do Sendaka (Gary Oldman), jedynego egzorcysty, który jest wstanie temu zaradzić. Z pomocą Sendaka, Casey odkrywa źródło rodzinnego przekleństwa sięgającego czasów holocaustu. Po śmierci w Oświęcimu, chłopiec nie został wpuszczony do Nieba, teraz zrobi wszystko by ponownie się narodzić…

Slumdog MillionaireSlumdog Millionaire

Slumdog Millionaire – Francja: 07.01.2009

Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji Milionerów. Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak – analfabeta może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia. To ulica była jego szkołą. Szkołą przetrwania…

The Burning PlainThe Burning Plain

The Burning Plain – Włochy: 07.11.2008

Dramat opowiada o niesamowitym połączeniu łączącym kilka osób oddzielonych od siebie miejscem i czasem. Mariana (Jennifer Lawrence), 16 dziewczyna próbująca ułożyć ciężkie życie swoich rodziców w przygranicznym meksykańskim miasteczku. Sylvia (Charlize Theron) kobieta mieszkająca w Portland podejmuje się emocjonalnej podróży, która ma ją oczyścić z grzechów przeszłości. Gina, matka Sylvi (Kim Basinger) i Nick (Joaquim de Almeida), którzy muszą poradzić sobie z intensywnym i sekretnym romansem. Maria (Tessa Ia mała dziewczynka, która pomaga swoim rodzicom odnaleźć odkupienie, przebaczenie i miłość.

!http://gfx1.fdb.pl/twd7ds(The Burrowers )!

The Burrowers

W jednym z miasteczek na Dzikim Zachodzie dochodzi do tajemniczego porwania osadników. W poszukiwania wyrusza grupa odważnych mężczycn, którzy wkrótce przekonują się na własnej skórze, że niebezpieczeństwo czai się pod ich stopami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

koimas 2008-10-27

Podoba mi się plakat do "Slumdog Millionaire". Mam coraz większą ochotę, aby go obejrzeć.

Marcin Moszyk koimas 2008-10-27

Ja na 100% obejrzę. Kocham takie filmy (Miasto Boga, Elitarni, Chop Shop). Nic tylko czekać;>

Anonimowy 2008-10-27

The Burning Plain – ja lepszy plakat na zwykłym windowsoskim paintcie zrobie i chyba własnie w tym programie był ten plakat robiony :)

Proszę czekać…