Say hello to my little friend ;>

Ciekawe zdjęcia Benjamina Buttona 0

Opublikowano trzy zdjęcia do filmu Davida Finchera – Ciekawego przypadeku Benjamina Buttona z Bradem Pittem w roli głównej

Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych. – i tak też zaczyna się Benjamin Button , adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który – podobnie jak my wszyscy – nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka.

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Wyreżyserowany przez Davida Finchera , z Bradem Pittem, Cate Blanchett, Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasemi Julią Ormond w rolach głównych. Scenariusz napisał zdobywca Oscara za Forresta Gumpa, Eric Roth .

Film Benjamin Button jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

W Stanach film pojawi się 25 grudnia , a w Polsce 23 stycznia przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

koimas

Ja również niecierpliwie czekam na film. A tak na marginesie, to świetna charakteryzacja!!!!!!

Ronaldinho

Jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów, czuć magię w klimacie Tima Burtona.

Proszę czekać…