Powstanie Mumia 4? 0

Wytwórnia Universal zachęcona dużymi zyskami jakie przyniosła trzecia część tego filmu – planuje kolejną.

Zyski z filmu na całym świecie przyniosły prawie 400 mln $ przychodu. Jasne jest, że nie zabija się kury znoszącej złote jajka i wstępnie zatwierdzono projekt kolejnej części.

Brendan FraserBrendan Fraser

Jednak na wstępie pojawiły się problemy, ponieważ żaden z aktorów, którzy byli filarami tej serii nie chce już w niej grać. W Grobowcu Cesarza Smoka nie pojawiła się Rachel Weisz, teraz także zrezygnuje Brendan Fraser, który przyznał, że w trzeciej części zagrał wyłącznie dla pieniędzy i przy czwórce nie będą one już żadnym argumentem. Jeta Li pewnie nawet nie zapytają o taką możliwość bo o Mumi wypowiada się wyłącznie negatywnie. Reżyser Rob Cohen może i by był zainteresowany nakręceniem kolejnego filmu, ale studio go nie chce.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli powstanie czwarta część to albo to będzie prequel Grobowca Cesarza Smoka albo nowe przygody króla Skorpiona. W tej sytuacji film raczej nie trafi do kin tylko zostanie wydany na DVD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Neo10

I słusznie się wypowiadają i rezygnują ;] Trzecia część w porównaniu z pierwszą i drugą to lekko mówiąc tandeta ;] Brak w niej było zupełnie klimatu znanego ze starych mumii itp… większość ludzi szła do kin właśnie pamiętając poprzednie części.. na 4 część pamiętając o 3 raczej mało kto pójdzie ;]

A król skorpion 2 też już zdajsię był ;D

Proszę czekać…