Say hello to my little friend ;>

Smutny Smith i zdenerwowany Owen 0

Zobacz pierwsze plakaty do filmów Seven Pounds z Willem Smithem i The International z Clivem Owenem

Seven Pounds – USA: 12.12.2008 Polska: 13.01.2009

Historia człowieka (Will Smith), który jest o krok od popełnienia samobójstwa. Postanawia zrekompensować swoje błędy z przeszłości, pomagając siedmiu obcym osobom. Kiedy spotyka piękną Emily (Rosario Dawson), zakochuje się w niej, tym samym komplikując swoje plany.

Reżyserem dramatu jest Gabriele Muccino, który reżyserował wzruszający film W pogoni za szczęściem z Willem.

Seven PoundsSeven Pounds

The International – USA: 13.01.2009 Polska: 20.02.2009

Agent Interpolu Louis Salinger (Clive Owen) oraz asystentka prokuratora generalnego Eleanor Whitman (Naomi Watts) za wszelką cenę pragną doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości władze jednego z najpotężniejszych banków świata. W trakcie śledztwa, które prowadzi ich z Berlina do Mediolanu, Nowego Jorku i Istambułu, Salinger i Whitman odkrywają nielegalną działalność banku polegającą m.in. na praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią i próbach destabilizacji rządów. Ich nieustępliwość sprawia, że ryzykują własnym życiem, władze banku nie wahają się bowiem nawet przed morderstwem, aby kontynuować finansowanie terroru i działań wojennych.

The InternationalThe International

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Coś ostatnio plakaty z najnowszych filmów z udziałem Willa Smitha nie są zbyt oryginalne. Przedstawiają jedynie jego facjatę. Dlatego nie podoba mi się plakat z filmu Seven Pounds.
Jeżeli chodzi o plakat do The International, to też za bardzo na kolana nie powala. Mogli się bardziej postarać i wymyślić coś bardziej wyszukanego.

Proszę czekać…