"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wybrano scenarzystę Spider-Man 4 0

Scenarzystą czwartej części Spider-Mana zostanie twórca tekstów piosenek do musicalu Shrek the Musical.

Studio filmowe Columbia Pictures wybrało scenarzystę Spider-Man 4. Okazał się nim laureat Nagrody Pulitzera za sztukę Rabbit Hole David Lindsay-Abaire. Będzie to trzeci jego scenariusz w karierze. Nie jest do końca jasne czy będzie bazował na istniejącym już scenariuszu (który napisał James Vanderbilt) czy też stworzy go całkowicie od nowa. Studio stara się zachowywać wszystko w tajemnicy, aby następnie zaskoczyć widzów.

Wiadomo, że reżyserem Spider-Man 4 będzie ponownie Sam Raimi. W roli tytułowej wcieli się Tobey Maguire, nie jest również wykluczone, iż w filmie zagra znów Kirsten Dunst. Producentami obrazu sąLaura Ziskin i Avi Arad. Całość powstaje przy współpracy z Marvel Comics.

David Lindsay-Abaire napisał jak dotychczas scenariusze do dwóch filmów: Atramentowe serce (w 2008 roku) oraz Roboty (w 2005 roku). Czy i tym razem film odniesie sukces?

Kadr z filmu Spider-Man 3 2007Kadr z filmu Spider-Man 3 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho 2008-10-31

Przygotowania idą w dobrą stronę.

Quagmire 2008-10-31

To może być twórca ze świeżymi pomysłami na serię, podobna sytuacja miała miejsce przy 2 części gdzie wiele pomysłów pochodziło od Michaela Chabona, i wyszło bardzo dobrze

Proszę czekać…