Say hello to my little friend ;>

Do kin, nadejdą wkrótce 0

Pojawiły się nowe plakaty plakaty Fanboys, Hotel for Dogs, Adam Resurrected oraz dwa polskie Walkirii

Fanboys – USA: 06.02.2009

Pierwotna wersja filmu, którą ujrzymy w kinach przedstawiała losy piątki przyjaciół: Erica, Linusa, Windowsa, Hutcha i ich koleżanki Zoe. Jedna z pierwszych scen to bal Haloweenowy, gdzie kilku z nich wkracza w strojach szturmowców i Vadera. Tam, usiadłszy wygodnie na kanapie i zerknąwszy na licznik odliczający czas do premiery Epizodu 1 uświadamiają sobie, że ich kolega, Linus (choruje na raka) może nie dożyć do premiery Mrocznego Widma. Postanawiają zatem ruszyć na Ranczo Skywalkera i wykraść wersję roboczą „The Phantom Menace”. Czy im się to uda i ich kolega obejrzy długo oczekiwany film?

FanboysFanboys

Adam Resurrected – Niemcy: 22.01.2009

Po skończeniu II wojny światowej były cyrkowiec, który uniknął zagazowania w komorze gazowej obozu koncentracyjnego zostaje przywódcą mieszkańców ośrodka dla ocalałych z Holocaustu.

Adam ResurrectedAdam Resurrected

Walkiria – USA: 26.12.2008 Polska: 13.02.2009

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat, oparta na faktach historia zamachu na Adolfa Hitlera, który w krytycznym momencie II wojny światowej zorganizowała grupa niemieckich wojskowych pod wodzą pułkownika Clausa von Stauffenberga.

WalkiriaWalkiria

WalkiriaWalkiria

Hotel for Dogs – USA: 23.01.2009 Polska: 13.02.2009

Film jest adaptacją książki Lois Duncan pt Lost Treasures. Jest to opowieść o dwójce nastolatków-sierot, którzy w opuszczonym hotelu ukrywają psy z ulicy.

Hotel for DogsHotel for Dogs

(pozostałe plakaty na stronie filmu)

Resident Evil: Degeneration – Japonia: 13.10.2008

Nowy Resident Evil to opowieść o wydarzeniach dziejących się 7 lat od incydentu w Roccoon City . Z nieznanych przyczyn doszło do ponownej epidemii, której objawem jest mutacja ludzi w żywe trupy. Po raz kolejny Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield będą musieli stawić czoła z koszmarnymi wydarzeniami.

!http://gfx1.fdb.pl/nce7ds(Resident Evil: Degeneration )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2008-10-31

No nic specjalnego, szczególnie z takiego filmu jak Fanboys można wycisnąć lepszy plakat

Ronaldinho 2008-10-31

Ale beznadziejne plakaty.

Proszę czekać…