"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Koniec prac nad Transformersami 0

Zakończyły się zdjecia do filmu Transformers 2: Revenge of the Fallen. Teraz zacznie się post produkcja.

W miniony weekend zakończyły się zdjęcia do sequela Transformersów. Druga cześć nosząca tytuł, Transformers 2: Revenge of the Fallenobecnie trafi do montażystów i speców od efektów specjalnych, którzy zajmą się obróbką filmu. Z tego, co wiadomo w filmie znajdzie się kilka scen (co najmniej trzy), do których wykorzystano specjalne kamery IMAX 3D. Twórcy nie chcą zdradzić, jakie to są, ale można się spodziewać, iż są to sceny walki.

Pierwsza wersja traileru będzie można oglądać przed filmem Star Trek J.J. Abramsa, który trafi do kin dopiero 8 maja 2009 roku. Twórcy nie wykluczają, iż istnieje możliwość wcześniejszego wypuszczenia teasera, ale nie jest to do końca pewne.

Transformers 2: Revenge of the Fallen opowiada o powrocie na Cybetron Starscream’a, który przejmuje dowodzenie nad Deceptionami. Wkrótce decyduje się do powrotu na ziemie, aby ostatecznie zniszczyć Autoboty. W międzyczasie wykradzione zostaje ciało, Megatrona, który zostaje przywrócony do życia. Megatron wraz z innymi Deceptionami postanawiają zemścić się i przejąć panowanie nad ziemią. Autoboty będą musiały nie tylko bronić ludzi, ale również siebie.

Film ponownie reżyseruje Michael Bay. Scenariusz napisał Ehren Kruger. W głównych rolach zobaczymy Shia'e LaBeouf, Megan Fox, Johna Turturro. Głosem Optimusa Prime’a będzie przemawiał Peter Cullen. Według planów obraz ma mieć premierę 24 czerwca 2009 roku.

Kadr z filmu Transformers 2007Kadr z filmu Transformers 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Michal_Dajer

Ja mam nadzieje, że wcześniej się coś pojawi. Choć niby Bay powiedział, iż nie będzie nic do Star Treka. Wszystko zależeć będzie jak szybko uporają się z efektami specjalnymi.

Marcin_Moszyk

Była mowa o tym, że przewidziame są specjalne teasery największych premier przyszłego roku, które zostaną pokazane na gali rozdania Oscarów.

Filip_Borkowski

trzeba dać chwile specjalistom od efektów specjalnych i będzie pierwszy teaser ;]

Proszę czekać…