"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe gwiazdy remaku 13 1

Ray Winstone i Ray Liotta dołączyli do obsadu remaku słynnego francusko-gruzińskiego filmu 13 (Tzameti).

Ray Winstone oraz Ray Liotta dołączyli do obsady Amerykańskiej wersji słynnej francusko-gruzińskiej produkcji. Tym samym będa grali wspólnie z Mickey Rourke, Jasonem Statham'em, Sam Riley'em oraz 50 Cent'em, którzy już podpisali umowy na udział w filmie. Reżyserem będzie Gela Babluani (twórca pierwowzoru), który jednocześnie napisał scenariusz. Zdjęcia mają ruszyć już 20 listopada tego roku w Nowym Jorku.

Główną rolę zagra Sam Riley, który będzie ubogim młodym człowiekiem, który aby zarobić pieniądze będzie musiał uczestniczyć w morderczej grze.

Mickey Rourke będzie odgrywał postać meksykańskiego więźnia sprzedanego do udziału w nielegalnej i niebezpiecznej grze polegającej na zasadach podobnych do tzw. rosyjskiej ruletki.

Ray Winstone wcieli się w postać pacjenta zakładu psychicznie chorych, który z niego ucieknie, aby wziąć w niej udział. Natomiast 50 Cent będzie strażnikiem eskortującym meksykańskiego więźnia.

Jason Statham będzie odgrywał rolę wpływowego Brytyjczyka, który stawia ogromne sumy na poszczególnych graczy uczestniczących w rozgrywkach. Ray Liotta zaś będzie policjantem prowadzącym śledztwo w tej sprawie.

Całość zostanie wyprodukowana dla Overnight Productions oraz Barbarian Films.

Ray Winstone w filmie Nie każde złoto co się świeci 2008Ray Winstone w filmie Nie każde złoto co się świeci 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

kubor

Ray Winstone w filmie Nie każde złoto co się świeci (2008)

Zmień opis fotki.

Proszę czekać…