Say hello to my little friend ;>

Bądźmy na tak! 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Pink PanteraPink Pantera

Pink Panther 2 (Różowa Pantera 2 – USA: 06.02.2009 Polska: 27.02.2009

Inspektor Clouseau (Martin) łączy siły, z detektywami z innych europejskich krajów, tak samo nieudolnymi jak on, aby pokonać falę zbrodni przemieszczającą się przez kontynent. Ich misja: zatrzymać owych złodziei, którzy specjalizują się w kradzieży historycznych artefaktów.

The Tale of DespereauxThe Tale of Despereaux

The Tale of Despereaux – USA: 19.12.2008 Polska: 30.01.2009

Jest to zadziwiająca trzymająca w napięciu historia, łącząca elementy przygody i fantastyki. Głównym bohaterem jest Despero- mała myszka z wielkimi uszami, która wraz z rodziną mieszka we wspaniałym zamku. Jest niezwykłą myszką, uwielbia muzykę, czyta książki, zakochuje się w księżniczce. Zarówno te cechy, jak i wygląd tak różniące ją od innych myszy, sprawiają, że Despero jest odrzucony przez najbliższą rodzinę i otoczenie. Występują też inne niezwyczajne postaci: śliczna księżniczka, nierozgarnięta służąca i całkiem sympatyczny szczur. Wszyscy oni mają wspaniałe marzenia i dążą do czegoś. Piękna i mądra opowieść, w której jest miejsce na żart i dowcip; przypomina baśnie braci Grimm, a ze współczesnej literatury fantastykę Roalda Dahla i Lemony Snicketta, mistrzów dziecięcego horroru.

Cadillac RecordsCadillac Records

Cadillac Records – USA: 05.12.2008

W latach 50’ w Chicago, pełnych seksu, przemocy, wyścigów i Rock & Rolla, Cadillac Records śledzi pełne zwrotów losy amerykańskich legend muzycznych, takich jak: Muddy Waters, Leonard Chess, Little Walter, Howlin’ Wolf, Etta James czy Chuck Berry

Vse umrut, a ya ostanusVse umrut, a ya ostanus

Vse umrut, a ya ostanus (Everybody Dies But Me

Trzy nastolatki z przedmieść Moskwy w poniedziałek dowiadują się o dyskotece, która ma odbyć się w najbliższą sobotę. Katya, Vika i Zhanna szybko rozpoczynają przygotowania, ale gdy jedna z nich zachowuje się obcesowo wobec nauczyciela, pojawia się niebezpieczeństwo odwołania imprezy. Prowadzi to do kolejnych kłótni z nauczycielami, rodzicami, a także między nimi. Dyskoteka mija lecz one i ich wzajemne relacje nigdy już nie będą takie same…

The Br?kenThe Br?ken

The Br?ken (The Broken

Na zatłoczonej londyńskiej ulicy, Ginie wydaje się, że widzi samą siebie prowadzącą samochód. Zdumiona całym tym zajściem, postanawia śledzić tajemniczą kobietę, aż do jej mieszkania. Wydarzenia przybierają niesamowity bieg, zaczyna się robić coraz gorzej. Gina zaczyna odkrywać, że świat nie jest tak realny, jak jej się wydawało. Czekają ją wydarzenia gorsze, od najstraszliwszych koszmarów.

To nie tak jak myślisz, kotkuTo nie tak jak myślisz, kotku

To nie tak jak myślisz, kotku – Polska: 14.11.2008

Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Morawski (Jan Frycz) postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką (Małgorzata Buczkowska). Niestety, te romantyczne plany może pokrzyżować żona – doktorowa Morawska (Katarzyna Figura). Ale dla człowieka, który na co dzień pracuje ze skalpelem w ręce, nie ma przeszkód nie do pokonania. Nawet gdy sprawy stoją na ostrzu noża… Doktor Filip obmyśla więc misterny plan i, pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, rezerwuje apartament dla dwojga w sopockim hotelu. Tymczasem, osamotniona żona doktora, Maria, też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu – najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot). Boguś to typ mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Ale kochanek marzeń też skrywa pewien wstydliwy sekret. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach… Ale to jeszcze nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Morawskiego – Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków, próbujących ukryć przed sobą nawzajem żywe dowody zdrady. Niewinna ofiara intrygi szybko bierze sprawy w swoje ręce i udowadnia, że w sprawach męsko-damskich uczeń potrafi zadziwiająco szybko przerosnąć mistrza…

Yes ManYes Man

Yes Man (Jestem na tak – USA: 19.12.2008 Polska: 06.02.2009

  • Zwiastun (3

Bohaterem opowieści jest mężczyzna postanawiający odmienić swoje życie, odpowiadać 'tak' i zgadzać się na wszystko co przyniesie mu los. Po tym postanowieniu wygrywa 45 tysięcy dolarów, spotyka psa ze zdolnością do hipnozy, zostaje pielęgniarzem, wyrusza w podróż dookoła świata i znajduje miłość.

UpUp

Up – USA: 29.05.2009 Polska: 16.10.2009


Up to baśniowa historia opowiadająca o dorastaniu i przyjaźni pomiędzy blisko 70letnim człowiekiem mieszkającym w starym domu a chętnym przygód chłopcu. Ta nietypowa para przyjaciół wspólnie udaje się na wyprawę, podczas, której nie tylko przyjdzie im zwiedzić świat, ale również walczyć z bestiami, smokami i innymi niezwykłymi stworami. Niezwykłym elementem ich podróży jest wspólnie spożywanie obiadu zawsze o tej samej porze – 15:30.

AustraliaAustralia

Australia – USA: 26.11.2008 Polska: 26.12.2008

  • Zwiastun (4

Akcja filmu rozpoczyna się w połowie lat 30. ubiegłego wieku. Bohaterką opowieści jest angielska arystokratka, która dziedziczy w Australii zajmujące się hodowlą bydła rancho wielkości stanu Maryland. Kiedy inni hodowcy krów chcą przejąć jej ziemię, kobieta postanawia im się sprzeciwić i udowodnić, że potrafi się nią zająć. Dlatego w towarzystwie nieokrzesanego poganiacza bydła i dwóch tysięcy krów wyrusza w podróż przez australijskie bezdroża. Zatrzymuje ich bombardowanie miasta Darwin przez japońskie siły zbrojne.

!http://gfx1.fdb.pl/bke7ds(Transporter 3 )!

Transporter 3 – USA: 2008-11-26 Polska: 2008-01-16

Jason Statham wciela się po raz trzeci w rolę Franka Martina. Tym razem przenosi się do Paryża, by kontynuować swoją pracę kuriera nie zadającego pytań.

Zapraszamy również do przejrzenia pozostałych, dodanych osobno zapowiedzi:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Filip_Borkowski

absolutnie jestem na tak, chyba jeden z przeglądów, gdzie wszystkie filmy są bardzo interesujące ;]

Proszę czekać…