Say hello to my little friend ;>

Johnston reżyserem Kapitana Ameryki 0

Marverl potwierdził, że reżyserem The First Avenger: Captain America został Joe Johnston, twórca Parku Jurajskiego 3

Studio Marvel oficjalnie potwierdziło, że Joe Johnston wyreżyseruje The First Avenger: Captain America . Johnston ma już na swoim koncie Kochanie zmniejszyłem dzieciaki , Człowiek rakieta, Jumanji, Park Jurajski 3, Hidalgo, a wkrótce zobaczymy jego najnowszy obraz, Wilkołaka.

Głównym producentem osadzonego w czasach II Wojny Światowej, Kapitana Ameryki jest Kevin Feige. Zapytany o to, jak widzi Johnstona w roli reżysera tego filmu, odpowiedział: To jest facet, który projektował statki dla Star Wars, wymyślił historię do 'Poszukiwaczy zagubionej Arki'. Z 'Człowieka rakiety' do 'Dosięgnąć Kosmosu' przez ’Wilkołaka' widzicie filmową drogę prowadzącą do tego obrazu.

Kapitan AmerykaKapitan Ameryka

Kapitan Ameryka, to pierwsza postać Marvel Comics wykreowana w czasie drugiej wojny światowej. Twórcami kapitana byli Jack Kirby i Joe Simon. Bohater miał pobudzić patryiotyzm Amerykanów. Kapitan Ameryka przed wojną był studentem sztuki, w roku 1940 postanowił się zaciągnąć do wojska. Nie dostał sie z powodów materialnych. Dostał propozycję uczestniczenia w tajnym wojskowym projekcie o nazwie Odrodzenie. Po wstępnych eliminacjach dostał się, został poddany terapii która miała na celu zwiększyć jego siłę, szybkość, inteligencję i wytrzymałość. Podano mu serum super żołnierza a potem napromieniowano go kontrolowaną dawką promieni Vita. Potem został wysłany do walki z Rzeszą.

Film ma trafić do kin w maju 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Po odważnych decyzjach jak np Faverau do Iron Mana i Brannagh do Thora, tym razem Marvel wybrał rzemieślnika, teraz pozostaje czekać na wybór głównego aktora

Proszę czekać…