Forma Super-Saiyanina w Dragonball 0

Ujawniono zdjęcia Goku w formie Super-Saiyanina w adaptacji mangi legendarnego Akira Toriyamy

Każdy fan Dragonball wie o formach Super-Saiyanina.

!http://gfx1.fdb.pl/cne7ds(Forma Super-Sayanina )!

Saiyanie to osobnicy rasy, zamieszkującej planetę o nazwie Vegeta. Charakteryzują się dużym poziomem mocy bojowej. Są w stanie zmieniać formę i przekształcać się w Super Saiyanina bądź jego stopnie wyższe.

Tutaj ściślej chodzi o formę Oozaru, czyli wielka małpa. Nie wiadomo, do końca czy może nie o Golden Oozaru.

Z jednej strony można się cieszyć, że w jakimś sensie chcą być bliscy pierwowzorowi, ale patrząc na zdjęcie człowiek już nie jest taki szczęśliwy.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Dragonball ma trafić do kin 03.04.2009 roku. W filmie zobaczymy między innymi Justina Chatwina, Jamesa Marstersa, Jamie Chung, Emmy Rossum, Joon Parka oraz Chow Yun-Fata.

Sami oceńcie to zdjęcie Goku w formie Super-Sayanina…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

degas

Beznadzieja!
Czekam tylko na polski dubbing i szatana serduszko… :/

piwo_war

O matko! Oni chyba specjalnie próbują zniechęcić… chyba nigdy wcześniej nie oglądali Dragon Ball’a w oryginale.

Quagmire

Nigdy nie oglądałem dragonballa, ale to miała być małpa??? To współczuje fanom bo to wygląda jak kosmiczny gad ze star treka :)

A_Biel

Co to ma być. Przecież to miała być wielka małpa, a nie takie nie wiadomo co. Nie dość im było, że Piccolo nie wygląda tak jak powinien. Musieli jeszcze z Oozaru kombinować. Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

stfu007

Nie… błagam…

Proszę czekać…