Say hello to my little friend ;>

Zobacz nowe Terminatory! 0

Obejrzyj porażające Concept Arty nowych terminatorów, które pojawią się w Terminator: Ocalenie

Reżyserem Terminator: Ocalenie jest McG , mający na swoim koncie takie filmy jak Aniołki Charliego i Męski sport oraz produkcję Nie z tego świata. Scenariusz wspólnymi siłami napisali John D. Brancato i Michael Ferris (Śmierć w słońcu, System, Gra, Terminator 3). Premiera pierwszej części z nowej trylogii Terminatora odbędzie się 22 maja 2009 roku w Ameryce oraz 5 czerwca w Polsce.

Głównego bohatera tej postapokaliptycznej opowieści, Johna Connora gra Christian Bale , którego ostatnio oglądaliśmy w legendarnym już Mrocznym Rycerzu. Wcześnie zagrał w takich filmach jak: Prestiż, Mechanik, Equilibrium czy American Psycho. Rola Kyle’a Reese’a przypadła Antonem Yelchinowi , znanemu wszystkim, którzy oglądali Alpha Dog. W roli 'przybysza z przyszłości', Markusa zobaczymy Sama Worthingtona. Żonę Johna, Kate Connor zagra Bryce Dallas Howard. W pozostałych rolach zobaczymy również Helene Bonham Carter oraz Moone Bloodgood.

Concept Art - Hunter KillerConcept Art - Hunter Killer

Akcja filmu rozgrywać się będzie w roku 2018, kiedy to John Connor przewodzić będzie ruchowi oporu walczącemu ze Skynetem. Jednym z głównych wątków filmu ma być pojawianie się postaci Markusa Wrighta, który przyczyni się do kryzysu wiary Connora. Marcus to przybysz z przyszłości przysłany prawdopodobnie by uratować przeszłość. Główny bohater musi zdecydować, czy pomóc tajemniczemu podróżnikowi w czasie, który stracił pamięć a którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. Connor i Marcus rozpoczną niebezpieczną odyseję, która doprowadzi ich do serca Skynetu, gdzie odkrywają straszną tajemnicę związaną z możliwością unicestwienia rasy ludzkiej. Wyprawa ta będzie jedyną nadzieją ludzkości, ale wtedy gdy Marcus nie okaże się szpiegiem maszyn.

Z wiadomości na wiadomość, dotyczącej prac nad nowym Terminatorem, jestem coraz bardziej zadowolony z efektów, które udało się osiągnąć panu McG. Początkowo uważano, że 'nowe spojrzenie', które zaprezentuje nowy reżyser może być kompletną porażką. Myślę, jednak, że to czego dokonał James Cameron, znajdzie świetną kontynuację w oczach nowych twórców. Czy na Was również te Concept Arty robią takie ogromne wrażenie?

Poniżej znajdziecie projekty nowych terminatorów oraz najnowszą zapowiedź, w której Martin Laing opowiada o filmie. Pojawia się też kilka nowych scen!

Concept Art - HarvesterConcept Art - Harvester

Concept Art - T-600Concept Art - T-600

Concept Art - MototerminatorConcept Art - Mototerminator

Concept Art - MototerminatorConcept Art - Mototerminator

Concept Art - HydrobotConcept Art - Hydrobot

Concept Art - HydrobotConcept Art - Hydrobot

Concept Art - HydrobotConcept Art - Hydrobot

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2008-11-11

Bardzo mi się podoba :) świetna robota, ciekawe jak to wyjdzie na filmie

Ronaldinho 2008-11-11

Wygląda bardzo poważnie, a przede wszystkim groźnie. Z dnia na dzień zapowiada się co raz lepiej, a już zapowiada się bardzo dobrze :)

Proszę czekać…