Dłuższe życie Prison Break 0

Szefowie stacji FOX postanowili przedłużyć obecny sezon o dwa odcinki. Nie wiadomo jednak jaką przybiorą one formę.

Aktorzy będący w obsadzie serialu ostatnio otrzymali informację o tym, że obecny harmonogram zostanie wydłużony o dwa dodatkowe epizody. Scenarzyści nie mają jeszcze pomysłu w jaki sposób wykorzystać dodatkowe odcinki, ale już teraz spekuluje się, że mogą one podsumowywać ostatnie cztery sezony serialu.

Prison BreakPrison Break

Możliwe, że ich premiera nastąpi już na wiosnę, choć na razie ciężko coś prorokować skoro stacja jeszcze nie umieściła ostatnich sześciu odcinków w swojej ramówce. Jest to spowodowane niską oglądalnością obecnego sezonu. Jeśli jednak, serial utrzymałby się na topie też nie można wykluczyć możliwości emisji specjalnych odcinków między sezonem czwartym a piątym. W tym momencie miały by one charakter mocnego wprowadzenia do kolejnej serii.

Z kolei przyjmując skrajnie negatywna wersję, w której Prison Break kończy swój żywot na obecnym sezonie to dodatkowe epizody będzie można zobaczyć wyłacznie na DVD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Oglądalność spada od dłuższego czasu, to musiało skończyć się anulowaniem serialu

kamil_ka

Jestem przeciw 5 sezonowi. 4 jest już naciągany do granic możliwości i oglądam go tylko dla postaci Mahoneya, którą uwielbiam;))

Beznickowy

A chodziły słuchy, że czwarty to ostatni sezon… Na co komu piąty?

Proszę czekać…