Bardzo krótko, ale treściwie

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Dzień, w którym zatrzymała się ziemiaDzień, w którym zatrzymała się ziemia

Dzień, w którym zatrzymała się ziemia – USA: 10.12.2008 Polska: 16.01.2009

Nowa wersja jednego z najsłynniejszych filmów fantastyczno naukowych w historii kina. Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

The SpiritThe Spirit

The Spirit – USA: 25.12.2008

Głównym bohaterem jest detektyw Denny Colt, który oficjalnie uznany został za zmarłego. Colt na miejsce swojej kryjówki wybiera cmentarz Central City, pod osłoną nocy, zamaskowany przemierza ulice miasta walcząc z przestępczością. W niebezpiecznych misjach pomaga mu ubogi, czarnoskóry chłopiec – Ebony White.

Crossing OverCrossing Over

Crossing Over – USA: 01.01.2009

Film opowie o imigrantach różnych narodowości, walczących o legalizację pobytu w Los Angeles. Będzie dotyczył pogranicza, fałszowania dokumentów, azylu i procesu otrzymywania zielonej karty, narzucania miejsca pracy, naturalizacji, biura antyterrorystycznego i starcia kultur.

Frost/NixonFrost/Nixon

Frost/Nixon – USA: 05.12.2009 Polska: 20.02.2009

Dramatyczne odtworzenie wywiadów telewizyjnych po aferze Watergate pomiędzy Davidem Frostem, a prezydentem Richardem Nixonem.

Ten tydzień zdecydowanie nie obfitował w ilość zwiastunów… ale w ich 'rangę'. Prezentowane powyżej i poniżej zapowiedzi dotyczą filmów wielkich, wyczekiwanych i cenionych. Obowiązkowa lista trailerów, które trzeba obejrzeć!


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>