Say hello to my little friend ;>

Bardzo krótko, ale treściwie 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Dzień, w którym zatrzymała się ziemiaDzień, w którym zatrzymała się ziemia

Dzień, w którym zatrzymała się ziemia – USA: 10.12.2008 Polska: 16.01.2009

Nowa wersja jednego z najsłynniejszych filmów fantastyczno naukowych w historii kina. Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

The SpiritThe Spirit

The Spirit – USA: 25.12.2008

Głównym bohaterem jest detektyw Denny Colt, który oficjalnie uznany został za zmarłego. Colt na miejsce swojej kryjówki wybiera cmentarz Central City, pod osłoną nocy, zamaskowany przemierza ulice miasta walcząc z przestępczością. W niebezpiecznych misjach pomaga mu ubogi, czarnoskóry chłopiec – Ebony White.

Crossing OverCrossing Over

Crossing Over – USA: 01.01.2009

Film opowie o imigrantach różnych narodowości, walczących o legalizację pobytu w Los Angeles. Będzie dotyczył pogranicza, fałszowania dokumentów, azylu i procesu otrzymywania zielonej karty, narzucania miejsca pracy, naturalizacji, biura antyterrorystycznego i starcia kultur.

Frost/NixonFrost/Nixon

Frost/Nixon – USA: 05.12.2009 Polska: 20.02.2009

Dramatyczne odtworzenie wywiadów telewizyjnych po aferze Watergate pomiędzy Davidem Frostem, a prezydentem Richardem Nixonem.

Ten tydzień zdecydowanie nie obfitował w ilość zwiastunów… ale w ich 'rangę'. Prezentowane powyżej i poniżej zapowiedzi dotyczą filmów wielkich, wyczekiwanych i cenionych. Obowiązkowa lista trailerów, które trzeba obejrzeć!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Artur 2008-11-16

Dopiero teraz zobaczyłem ze to inny trailer niż ja myślałem:-D Ten w sumie nawet w miarę konkretny jest… w poprzednim było dużo akcji i nie wiedziałem o co chodzi. W tym trailerze znacznie mniej miejsc płonie:-D

Artur 2008-11-16

O zwiastunie dnia w którym zatrzymała się ziemia już pisałem na stronie filmu, ale powtórzę international trailer najbardziej sensowny póki co i napakowany Gort rządzi:-D
A jeszcze fajny trailer Harrego Pottera… siedziałem z 2 kumplami co czytali wszystkie części i w 3 nie mogliśmy rozkminić co za sceny są w tym trailerze:-D Chyba tylko początek kojarzę a reszta… te płonące domy… jacyś źli czarownicy na polach… nic nie pamiętam z książki.

Marcin Moszyk Darth_Artur 2008-11-16

No to są te sceny, w których H & D walczą o horkruksy :> Ten dom to sierociniec, w którym przebywał Tom Riddle, ocean to pewnie to wejście do jaskini, w której będzie puchar, Mroczny Znak nad Hogwartem to oczywiście moment, w którym podczas nieobecności H i D śmierciożercy atakują, a to pole… nie wiem może to błonia Hogwartu albo okolice Nory, nie pamiętam już dokładne co tam zaszło.

piwo_war 2008-11-16

całkowicie się zgadzam… w tym tygodniu było sporo zwiastunów filmów, których oczekuję z 'zapartym tchem' :D

Filip Borkowski 2008-11-15

Nie można było napisać: dotyczą wielkiej komerchy :D, na którą wszyscy czekamy ;]

Proszę czekać…