Say hello to my little friend ;>

Pełny zwiastun Star Treka 0

Zobacz pełny i oficjalny zwiastun Star Treka, którego premiera odbyła się na amerykańskim pokazie nowego Bonda

Star Trek ma opowiadać o przeszłości znanych nam bohaterów, jak Kirk, czy Spock. Są oni uczniami w akademii. Jednak nie wiedzą nic o swojej świetlanej przyszłości i według planów tajemniczego Nero, tak ma właśnie być. Cofa on się do przeszłości do okresu młodości Kirka, by zlikwidować go, zanim stanie się najsłynniejszym kapitanem w historii Gwiezdnej Floty, który pokrzyżuje mu plany podboju kosmosu. Dowiaduje się o tym Spock, który także się cofa, by ostrzec swoje młodsze wcielenie przed grożącym niebezpieczeństwem.

Star TrekStar Trek

Star TrekStar Trek

Star TrekStar Trek

W filmie zobaczymy: Erica Banę – wroga załogi statku USS Enterprise, Antona Yelchina jako Chekova, Chrisa Pine'a jako Jamesa T. Kirka, Simona Pegga jako Montgomerego Scotta, Karla Urbana jako Dr. McCoy’a,Johna Cho jako Sulu, Zachary'ego Quinto jako Spocka i Zoe Saldanę w roli Uhury. Obraz reżyseruje J.J. Abrams na podstawie scenariusza Aleksa Kurtzmana i Roberto Orciego. Muzykę napisał Michael Giacchino. Obraz w amerykańskich kinach pojawi się 8 maja 2009 roku.

Zapraszam do obejrzenia pierwszej pełnej i oficjalnej zapowiedzi Star Treka

[Zobacz trailer w HD]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

opatrznik

Nidgy nie bylem fanem Star Treka. Obejrzalem kiedys 2 odcinki..

Ale ten zwiastun przedstawia film sci-fi z domieszka star treka. Pewnie glownym watkiem bedzie romans + jakis zly ludek..
ee, smierdzi kolejna przepakowana produkcja pod widzow bez konkretnego przekazu..
Obejrzyj, zobacz efekty, zapomnij.. blah

sciema

Jak ściągnąć na dysk taki trajlerek?

napisz na moje gg, mam w profilu ;]

Darth_Artur

Kirk jest w tym trailerze trochę za poważny, zresztą Kirk to Shatner, Shatner to Kirk to było oczywiste, że zastąpienie go kimś innym duuużo zmieni. Ale ja to widzę na plus bo fanem ST nie bylem nigdy (i i tak wole Picarda) i raczej pójdę do kina na to jako na film sci-fi z domieszką startreka, a nie na startreka którego być może trochę zrozumie ktoś kto nie oglądał wszystkich sezonów wszystkich seriali.

koel

dobrze, że na Kirka nie działa siła odśrodkowa, bo zakończyłby życie w samochodzie :) reszta strasznie podobna do star wars. lasery, kosmiczne bitwy.

Adam_Siennica

No spoko zwiastun, ale mimo tego, że z bycia fanem SW powinienem nienawidzić ST, to brakowało mi trochę klimatu – W teaserze mimo że nie pokazali prawie nic, była muzyka z ST i głos Nimoya – ciarki przechodziły – tu jest dużo wybuchów i efektów (ILM rządzi) i jest fajnie :) ale oczekiwałem więcej :)

Poza tym no nowy KIRK nie daje rady – gość ma przechlapane, nie ma niczego, czym mógłby zainteresować – gdyby mi ktoś nie powiedział, że to KIRK, nie wiedziałbym, Spock za to daje rade, jest podobny :)

ZObaczymy w kolejnych zwiastunach no i w kinie!

Proszę czekać…