Kolejne zdjęcia z Dragonballa 0

Zobaczcie zdjęcia Piccolo walczącego z Goku, Chi Chi i Mai z adaptacji kultowej mangi Akira Toriyamy

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Dragonball ma trafić do kin 08.04.2009 roku. W filmie zobaczymy między innymi Justina Chatwina, Jamesa Marstersa, Jamie Chung, Emmy Rossum, Joon Parka oraz Chow Yun-Fata.

MaiMai Chi ChiChi Chi

Piccolo vs GokuPiccolo vs Goku

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

kamil_ka

Haha dzięki, teraz sobie przypomniałem, że Mai razem z "psem ninją" byli sługami Pilafa. Mój błąd, latka lecą, dziur coraz więcej a "ziołolecznictwo" też nie pomaga;P no i zapomniałem o niej poprostu. A tak BTW to jest całkiem podobna i razem z Piccolo prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Pozdro.

Darth_Artur

Oj bekowy będzie ten dragon ball… bekowy…
A Mai to jakaś przyboczna takiego małego zielonego zioma co zamienił Goku w małego chłopca w GT, oni się przez wszystkie 3 serie przewijają. Tylko to ani trochę nie pasuje fabularnie do ery Piccolo. Ale wydać twórcy wyszli z podobnego założenia co producenci Dead or Alive czyli im więcej lasek w filmie tym lepiej.

Niekoniecznie. Ten film ma być na podstawie anime "Dragon Ball", a tam był zarówno Piccolo jak i Mai. Chociaż dziwi mnie to, że w głównej obsadzie nie ma Kuririna :)

Mam nadzieje, że te wszystko co dla nas, fanów, przygotowali twórcy filmu przed premierą, nie będzie miało pełnego odzwierciedlenia w filmie :)

No byli… ale chyba nie w tym samym czasie i mi jakoś do siebie nie pasują.
A no Kuririn był dość ważna postacią. No ale nie ma po przeżywać.. zobaczymy jaki film będzie.

Adam_Siennica

Dzięki, poprawione :P

kamil_ka

Patrze na te zdjęcia i stwierdzam, że ten film to będzie straszna kaszana i policzek wymierzony w twarz wszystkich fanów Dragon Balla. Chichi tragiczna, Goku to jakiś makabryczny żart i kto to kuffa jest Mai. Jedynie Piccolo jakoś wygląda, ale nie na tym zdjęciu (tu jakiś malutki jest) tylko na wcześniej pokazanych.

Proszę czekać…