Justin Timberlake i Shrek 3 0

Do obsady trzeciej części przygód zielonego ogra, Sherk Trzeci, dołączył Justin Timberlake. Role otrzymało także kilka aktorek, które wspólnie utworzą grupę uderzeniową księżniczek, budujących ruch oporu przeciwko Księciu z bajki. Amy Sedaris wcieli się w Kopciuszka, Amy Poehler w Królewnę Śnieżkę, Maya Rudolph w Roszpunkę a Cheri Oteri w Śpiącą Królewnę. Panie będą walczyć pod dowództwem Księżniczki Fiony, którą ponownie zagra Cameron Diaz.

W jej ojczystym królestwie Król Harold zapada na ciężką chorobę i przed Shrekiem i jego małżonką pojawia się szansa przejęcia tronu. Jednak ogrowi wcale nie uśmiecha się taka perspektywa, postanawia więc znaleźć innego następcę. Razem z Osiołkiem i kotem w butach wyrusza zatem na wyprawę w poszukiwaniu zbuntowanego kuzyna Fiony, Artiego, który przemówi głosem Justina Timberlake'a. Fiona tymczasem staje przed koniecznością ochrony tronu przed Księciem z bajki, który wraz z grupą opryszków zamierza go przejąć.

Kadr z filmu Shrek 2Kadr z filmu Shrek 2

Do obsady dołączyli również John Krasinskijako Sir Lancelot oraz Eric Idlew roli czarodzieja Merlina. Film wejdzie na ekrany 18 maja 2007 roku. W głównych rolach obok Diaz ponownie zagrają Mike Myers, Eddie Murphy i Antonio Banderas.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

majron

bardziej sie ciesze ze eric idle podlozy glos a nie jakis tam justin :)

Trophy

Mmm Cameron i Justin razem zagrają:P Pozdrawiam:)

leprechan

to juz dawno o tym bylo :D nie wiem czemut ego news’a odnowili na wszystkich portalach

pietruch

"Sherk Trzeci" ??

Proszę czekać…