Say hello to my little friend ;>

Ruchomy plakat Terminatora 0

Na oficjalnej stronie, pojawił się ruchomy plakat do Ocalenia. Najnowsza część Terminatora zbliża się wielkimi krokami.

Akcja filmu rozgrywać się będzie w roku 2018, kiedy to John Connor przewodzić będzie ruchowi oporu walczącemu ze Skynetem. Jednym z głównych wątków filmu ma być pojawianie się postaci Markusa Wrighta, który przyczyni się do kryzysu wiary Connora. Marcus to przybysz z przyszłości przysłany prawdopodobnie by uratować przeszłość. Główny bohater musi zdecydować, czy pomóc tajemniczemu podróżnikowi w czasie, który stracił pamięć a którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. Connor i Marcus rozpoczną niebezpieczną odyseję, która doprowadzi ich do serca Skynetu, gdzie odkrywają straszną tajemnicę związaną z możliwością unicestwienia rasy ludzkiej. Wyprawa ta będzie jedyną nadzieją ludzkości, ale wtedy gdy Marcus nie okaże się szpiegiem maszyn.

Terminator 4Terminator 4

Głównego bohatera tej postapokaliptycznej opowieści, Johna Connora gra Christian Bale , którego ostatnio oglądaliśmy w legendarnym już Mrocznym Rycerzu. Wcześnie zagrał w takich filmach jak: Prestiż, Mechanik, Equilibrium czy American Psycho. Rola Kyle’a Reese’a przypadła Antonem Yelchinowi , znanemu wszystkim, którzy oglądali Alpha Dog. W roli 'przybysza z przyszłości', Markusa zobaczymy Sama Worthingtona. Żonę Johna, Kate Connor zagra Bryce Dallas Howard. W pozostałych rolach zobaczymy również Helene Bonham Carter oraz Moone Bloodgood.

Reżyserem Terminator: Ocalenie jest McG , mający na swoim koncie takie filmy jak Aniołki Charliego i Męski sport oraz produkcję Nie z tego świata. Scenariusz wspólnymi siłami napisali John D. Brancato i Michael Ferris (Śmierć w słońcu, System, Gra, Terminator 3). Premiera pierwszej części z nowej trylogii Terminatora odbędzie się 22 maja 2009 roku w Ameryce oraz 5 czerwca w Polsce.

Flashowy plakat znajdziecie na oficjalnej stronie filmu .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

piwo_war

Oglądałem Terminatora 2 i 3 :) i szczerze to mam nadzieje, że będzie trochę inny rodzaj fabuły, bo w poprzednich częściach był ten sam motyw: Terminator miał ocalić Connora przed innym robotem. Prosiłbym o coś bardziej ambitnego i przede wszystkim więcej akcji!! :D
A co do plakatu to całkiem całkiem :D

No będzie :) W końcu tutaj film opowiada o dorosłym Connorze i jego walce ze Skynetem, żonie, zdradzie itp :D

Proszę czekać…