Say hello to my little friend ;>

Pierwsze zdjęcia Wędrowca do świtu! 0

Pojawiły się pierwsze rysunki z produkcji kolejnej adaptacji Opowieści z Narni – Wędrowiec do świtu

Łucja, Edmund oraz ich nieznośny kuzyn Eustachy za pomocą magicznego obrazu przenoszą się na pokład Wędrowca do Świtu, gdzie ponownie spotykają młodego księcia Narnii – Kaspiana. Muszą pomóc mu w próbie odnalezienia dawno zaginionych przyjaciół ojca, baronów narnijskich, który uzurpator na tronie Narnii, Miraz, wysłał na morze.

Adaptację trzeciej książki z serii – Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do świtu wyreżyseruje Michael Apted (Rzym) oczywiście na podstawie dzieła autorstwa C.S. Lewisa. W rolach głównych bohaterów ponownie zobaczymy Bena Barnesa (Kaspian), Skandara Keynes (Edmund) i Georgie Henley (Łucja).

Rysunki są jednocześnie potwierdzeniem, że pomimo wielu spekulacji, prace nad filmem się rozpoczęły. Ja jako wielki fan całej serii Opowieści z Narnii trzymam mocno kciuki i będę starał się Was informować o kolejnych poczynaniach twórców. Premierę zaplanowano na 27 maja 2010 roku .

Wędrowiec do śwituWędrowiec do świtu

Wędrowiec do śwituWędrowiec do świtu

Wędrowiec do śwituWędrowiec do świtu

Wędrowiec do śwituWędrowiec do świtu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

Super.

Już się bałem, że nie będzie. Wszystkie części były super, mam nadzieję, że Apted doda jakiejś ciekawej świeżości serii :)

No i muzyka Davida Arnolda też interesująco się zapowiada :)

Filip_Borkowski

część, która ma chyba największy filmowy potencjał, nie mogą tego zepsuć

Proszę czekać…