"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Hoży doktorzy nie dla Braffa 1

Zach Braff zrezygnował z dalszego udziału w produkcji serialu Hoży doktorzy. Decyzje swoją motywuję chęcią zajęcia się czymś innym.

Jedna z gwiazd serialu Hoży doktorzy, Zach Braff poinformował o tym, iż zakończył współpracę z producentami serialu. Zdecydował się na rezygnację z udziału w produkcji motywując to chęcią zajęcia się innymi rzeczami, tym bardziej, iż jak podkreślał ma jeszcze tyle rzeczy do zrobienia. Aktor jednak w udzielonym wywiadzie potwierdził, że uczestnictwo w tej produkcji było dla niego jednym z najciekawszych doświadczeń w życiu. Narzekał przy tym, iż gwiazda telewizyjna czuje się jak czyjaś własność, czy to producentów czy to stacji telewizyjnej i nie wszystko, na co ma ochotę może zrobić.

Hoży doktorzy to Amerykański serial komediowy nadawany w stacji NBC a obecnie ABC reklamowany jako dwa razy krótsi od Ostrego dyżuru, ale dwa razy śmieszniejsi. Opowiada on o losach początkującego lekarza J.D. Doriana (Zach Braff) i jego przyjaciół – dr Chris Turk, (Donald Faison) pielęgniarki – Carla Espinosa (Judy Reyes) oraz lekarki – dr Elliot Reid (Sarah Chalke). Ratując życie chorym ludziom przeżywają pierwsze poważne miłości, doświadczenia lekarskie oraz stawiają czoła swoim wrednym przełożonym.

Zach Braff w serialu Hoży doktorzy 2001-?Zach Braff w serialu Hoży doktorzy 2001-?

Premiera serialu odbyła się w 2001 roku. Powstało jak do tej pory osiem serii (ósma zostanie pokazana w 2009 roku).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

ja również mam taką nadzieję, i na szczęście wszystko na to wskazuje. odeszli juz braff, judy reyes i ken jenkins a twórca serii bill lawrence jest zajęty innymi projektami

marek22

ten serial bez Braffa nie ma sensu – cały serial bazuje na jego postaci ponieważ oprócz Dr. Coxa jest najciekawszą postacią. Mam nadzieję, że zakończą na sezonie ósmym kręcenie odcinków…

Proszę czekać…