Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Znamy daty premier nowych seriali ABC 0

Stacja ABC podała daty premier trzech nowych seriali, które wiosną zawitają na małym ekranie.

Castle – serial zaczyna się w poniedziałek, 9 marca. Powszechnie znany autor kryminałów Richard Castle (Nathan Fillion) znudzony swoim życiem dowiaduje się, że w Nowym Jorku grasuje morderca naśladowca działający zgodnie z fabułą jego powieści. Rick zostaje przesłuchiwany przez funkcjonariuszkę nowojorskiej policji Kate Beckett (Stana Katic) – bardzo bystrą i agresywną policjantkę, która prowadzi swoje śledztwa twardą ręką. Castle postanawia pomóc pani detektyw. Doprowadza to ich oboje do niebezpieczeństwa oraz do romansu. Kiedy ta sprawa zostaje rozwiązana, Castle i Beckett budują nowy związek, podczas gdy mają do rozwiązania nową serię tajemniczych morderstw.

Cupid – premiera we wtorek, 24 marca. Ten program to połączenie komedii romantycznej z dramatem. Trevor Pierce (Bobby Cannavale) ma ekspansywny charakter oraz może być lub nie być rzymskim bogiem miłości – Kupidynem, którego zadaniem jest połączenie 100 par na ziemi zanim otrzyma pozwolenie wstępu na Górę Olimp. Trevor znajduje się pod stałą opieką psychiatry i autorki poradników Dr Claire McCrae (Sarah Paulson).

The Unusuals – Casey Shraeger (Amber Tamblyn) dopiero co zaczęła pracę w obyczajówce nowojorskiej policji, kiedy to nieoczekiwanie została przeniesiona do wydziału zabójstw. Szybko orientuje się, że nie jest jedyną ze szczególnym poczuciem humoru, którego przydaje się na służbie, bo nie wiadomo, który dzień może być twoim ostatnim. Oprócz osobliwego nastroju pracownicy wydziału zabójstw ukrywają przed sobą małe, brudne tajemnice.

Źródło: eztv.it

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Manna

Oglądałam pierwszy odcinek "Castle", wczoraj wieczorem. Zaskoczył mnie pozytywnie. Nie jestem wielką zwolenniczką seriali, nawet nie planowałam oglądac, ale wciągnął mnie bardzo po pierwszych minutach. Dobry, wg mojej opinii, scenariusz, szybka akcja, dobra gra aktorska, ciekawa historia. W następny poniedziałek planuję zobaczyć drugi odcinek. Jeśli nie zapomnę, a to niestety jest bardzo możliwe :)

Proszę czekać…