George Lucas zdradza 0

Twórca największych mitologii w historii kina zdradza swoje plany o Indianie Jonesie i Gwiezdnych Wojnach

W ostatnim wywiadzie George Lucas zdradzał swoje plany na najbliższą przyszłość i najwyraźniej nie są one tak tajne, jak plany Gwiazdy Śmierci.

George LucasGeorge Lucas

Na wstępie, przyznał, że myślą nad kolejnym Indiana Jonesem. Jednak nie wiadomo, czy Mutt i Marion powrócą, ponieważ zależy to od tego, czego będzie szukał Indy. Zatem na razie jest to wciąż na etapie pomysłu – miejmy nadzieję, że Lucas i Spielberg wymyślą coś rozrywkowego i w dobrym stylu.

Następnie przyszedł temat Gwiezdnych Wojen. Reżyser przyznał, że planuje przenieść całą sagę w 3D! Ale, póki co, jest to ekstremalnie drogie, więc jeszcze będziemy musieli poczekać, by obejrzeć to w tym formacie. Mimo wszystko, gdy się o tym pomyśli, może to wyglądać fenomenalnie.

Wspomniał także o swoim najnowszym projekcie Red Tails. Obecnie są w trakcie castingów i planują rozpocząć zdjęcia na wiosnę. Zatem niedługo powinniśmy dowiedzieć się, kto zagra główne role. Reżyserem jest Anthony Hamilton.

Twórca dodał, że w najbliższym czasie nie zamierza stawać za kamerą. Przez około 2 lata chce zakończyć wszystkie sprawy w toku i wówczas robić filmy, które chce. Może taka przerwa mu się przydać i wróci do formy, jaką prezentował w latach 70-tych, Można zatem wywnioskować, że nie będzie reżyserować serialu aktorskiego, dziejącego się w świecie Gwiezdnych Wojen, który jest planowany na przyszły rok. Robi się ciekawie, jak ten serial, wedle informacji, będzie reżyserowany przez takich fanów sagi, jak Kevin Smith czy Simon Pegg.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

regoat

nie wiem nibydla czego stare czasci filmow lukasa maja byc lepsze od tych nakreconych teraz. Indiana to film przygodowy wie bylo w nim pelno przygody i akcji ale skoro juz nie masz 12 lat to nie gadaj ze byl dretwy skoro teraz palsz fajke i wolisz ogladac dramty.

Co do gwiezdnych wojen to byly tak samo rozwlekle i tak samo duza gadali jak w starych tylko w nowych byly wypasione efekty a w starych lataly male samolociki na patykach

wendeta

LUKAS I SPILBERG to debeściaki w tym co robią , ich sagi oglądam ja,żona i dzieci i pieprzenie na ich temat jest nie na miejscu jeżeli ktoś się nie zna na prawdziwym kinie

alienK

Niech moc będzie z tobą.

alienK

Jesteś tolerancyjny, więc wybacz mi, iż mnie krew zalewa jak czytam na wielu portalach te same farmazony na ich temat.

alienK

Nieeeee. Ty ich wyśmiewasz i obrażasz "kulturalnie". No i pewnie jak by jednak czytali, to byś się powstrzymał? Powtarzam jeszcze raz, nie podobają ci się ostatnie filmy tych ludzi, TO ICH NIE OGLĄDAJ, i później nie płacz na forum strony filmowej jaki to "shit" zrobili i "jak cię krew zalewa".

Proszę czekać…