Jennifer Aniston tęskni za „Przyjaciółmi”. 0

Aktorka wyznała, że chciałaby jeszcze raz wystąpić w roli Rachel Green.

Po fali zamieszania, związanej z zapowiedzią kontynuacji serialu w postaci czterech godzinnych odcinków, nadal nie wiemy czy ponowne zjednoczenie odtwórców głównych ról dojdzie do skutku. W toku działań jeden z czołowych aktorów zrezygnował z udziału w takowym przedsięwzięciu, po czym wytwórnia ogłosiła kapitulację pomysłu. Chodzą jednak słuchy, że to tylko zabawa w kotka i myszkę z widzami, ku wzmożeniu apetytu.

Jennifer AnistonJennifer Aniston PlakatPlakat

Jennifer Aniston zdaje się jednak mówić, iż żadne nowe epizody nie są kręcone. Chociaż chętnie wystąpiłaby w przynajmniej jednym. Jak sentymentalnie stwierdziła, brakuje jej wszystkiego, co jest związane z serialem. Najchętniej zagrałaby w odcinku świątecznym, bo właśnie one według Jennifer były najzabawniejsze.

Aniston będziemy mogli oglądać u boku jej nowego partnera Vince?a Vaughna, w komedii romantycznej ?Sztuka zrywania?, w kinach od 4 sierpnia.

www.hollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

NyGa

yup… oby tylko sie nie skonczylo na slowach… i wkoncu niech nagraja jakies nowe epizody:)) bo juz po raz 4 ogladam wszystkie 10 sezonow od poczatku:))))

zonk

ja podobnie jak Jennifer tez tęsknie za "Przyjaciolmi", z wielka chęcią poogladalbym jeszcze kilka odcinkow :/

Trophy

Fajnie jakby nakręcili jeszcze pare odcinków:D Pozdrawiam:)

Proszę czekać…