Kim jest Paris Hilton?

Paris Hilton to amerykańska aktorka, modelka, piosenkarka, skandalistka. Niedawno wyznała, że nesławna taśma wideo 1 Night in Paris to największe poniżenie jakiego doznała w życiu. Film został nakręcony na prywatne potrzeby dziedziczki i jej ówczesnego chłopaka Ricka Salomona. To właśnie jego zasługa, że nagranie wyciekło w 2004 roku, o co Hilton wciąż ma żal. Jest jeszcze jeden drobny szczegół, który sprawił, że kolorowe czasopisma śledzą każdy jej krok. Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli firmowanych swoim nazwiskiem, co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny. Czy wiecie już kim jest Paris Hilton?p=. Paris Hilton w filmie Dom woskowych ciałParis Hilton w filmie Dom woskowych ciał

p=. Paris Hilton w filmie Dom woskowych ciałParis Hilton w filmie Dom woskowych ciał
- Zrobił to, żeby zniszczyć moje życie, ale mu się nie udało – powiedziała gwiazda o słynnych nagraniach nocnych igraszek. – Stałam się za to silniejsza. To była najgorsza podłość, jaką kiedykolwiek mi wyrządzono. To było poniżające. Muszę z tym żyć do końca moich dni.

Paris Hilton twierdzi, że jest następczynią legendarnych blondynek jak Marilyn Monroe czy Diana, księżna Walii. Dziedziczka nie znosi gdy ludzie mylą ją ze stereotypową głupią blondynką, wolałaby, żeby myśleli o niej jako inteligentnej kobiecie biznesu.

- Nie ma na świecie nikogo, takiego jak ja – mówi artystka. – Każda epoka ma swoją kultową blondynkę, jak Marilyn Monroe czy księżna Diana i teraz ja jestem taką ikoną. W gazetach piszą, że wszczynam bójki i mówię głupstwa. Ludzie zdają się nie rozumieć, że w serialu The Simple Life odgrywam konkretną postać. Gram głupią, tak jak Jessica Simpson gra głupią, ale dokładnie wiemy co robimy. Jesteśmy sprytnymi blondynkami.

Paris Hilton zamierza podbić Hollywood swoim talentem i umiejętnościami.

Dziedziczka hotelowa uważa, że ma wystarczająco dużo determinacji, żeby stać się jedną z najlepszych aktorek wszech czasów.

- Myślę poważnie o aktorstwie i mam dużo filmów w kolejce – twierdzi artystka. – Mogę zostać dobrą aktorką. Chciałabym udowodnić to sobie i innym ludziom. Wydaje mi się, że jestem coraz lepsza i bardziej pewna siebie przed kamerą. Wcześniej Hilton, która zagrała w obrazie Dom woskowych ciał twierdziła, że jest tak dobra jak zdobywczyni Oscara Charlize Theron.

Jesienią ukaże się debiutancka płyta Paris Hilton zatytułowana po prostu Paris. Album zwiastuje singel z utworem Stars Are Blind.

megafon.pl