Zwiastun Terminator: Ocalenie! 0

(AKTUALIZACJA) Właśnie pojawiła się pełna niesamowita zapowiedź czwartej części kultowej serii w reżyserii McG

Terminator 4Terminator 4

AMERYKAŃSKA WERSJA ZAPOWIEDZI JEST JUŻ U NAS!

Pojawiła się pełna zapowiedź filmu Terminator: Ocalenie. Wrzuciliśmy już amerykańską wersję w pięknej kopii oraz w HD. Szczególnie polecam w HD, bo widać wiele zniewalających szczegółów.

Obraz reżyseruje McG, mający na swoim koncie Aniołki Charliego. Scenariusz stworzyli John D. Brancato i Michael Ferris, a poprawki naniósł Paul Haggis – scenarzysta nowego(Quantum of Solace) i poprzedniego Bonda (Casino Royale).

Jednakże potem nastąpi ciekawe komplikacje związane ze scenariuszem. To, że Brancato i Ferris są słabymi scenarzystami, jest powszechnie znane, więc po Haggisie, który na pewno zrobił co było w jego mocy, trzeba było jeszcze kogoś, aby udoskonalić scenariusz. McG powiedział, że autorem jest Jonathan Nolan, współautor Mrocznego Rycerza. On jako ostatni przepisał scenariusz, a sam reżyser twierdził, że połowę sam napisał. Głównie jest on najważniejszym autorem, ponieważ na planie robił dodatkowe poprawki. Poprawki były tak znaczące, że Alan Dean Foster zdecydował się przepisać całą swoją powieść na postawie filmu, zanim dał do wydawcy.

Zdjęcia do obrazu robi Shane Hurlbut (Błękitna głębia, Męski Sport).

W obsadzie znaleźli się Sam Worthington, Anton Yelchin i Moon Bloodgood, Common, Chris Browning iBryce Dallas Howard. Rolę głównego bohatera – Johna Connora gra Christian Bale. Co ciekawe na ekranie pojawi się również Helena Bonham Carter, która zagra małą, lecz decydująca rolę.

McG mówił, że jego wizualnymi inspiracjami były takie klasyki jak Mad Max 2, stara trylogia Gwiezdnych Wojen, czy Ludzkie dzieci, a nawet powieść The Road.

Budżet filmu to 200 milionów dolarów, ale w tym przypadku większość poszło na sam film, a nie jak w przypadku trójki, 30 milionów na gażę Arnolda Schwarzeneggera.

McG ponadto potwierdził, że Jonathan Nolan i Christian Bale podpisali kontrakty na kolejne dwie części trylogii.

I jak wiemy, Stan Winston, który pracował przy pierwszej trylogii, był także w ekpie czwartej części. Był to jego ostatni film przed śmiercią. McG zadedykował obraz legendarnemu mistrzowi od efektów specjalnych.

Czwarta cześć serii o śmiercionośnych maszynach, będąca początkiem całkiem nowej trylogii. John Conor (Christian Bale) i jego żona Kate (Bryce Dallas Howard) podejmują działania stworzenia ze wszystkich ocalałych ludzi ruch oporu do walki z maszynami. W trakcie tworzenia ruchu jeden z jego członków okazuje się zdrajcą. Posiada on także tajemnicę, z której nikt sobie nie zdaje sprawy…

ZOBACZ ZWIASTUN W WERSJI AMERYKAŃSKIEJ!

(Zobacz w HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

mysza_007

z tego co gdzieś czytałem/słyszałem to Arnie nie zgodził się na udział w tym filmie osobisty i wystąpi "komputerowo"

Adam_Siennica

Arnie i model t-800 ma być – głośno o tym sam reżyser mówił.

Connor mówił do niego to, co napisałeś, ale nie znamy kontekstu – może gość jest SKYNETEM, może generalizuje mówiąc tak w kierunku wszystkich Terminatorów – tego nie wiemy :)Tylko urywek :)

A_Biel

To nie jest żaden nowy model. Przecież Connor mówi do niego, że zabił jego ojca i próbował zabić jego matkę. Arniego nie będzie w tym filmie, bo ten nowy gra jego rolę.

Adam_Siennica

No tak, pewnie jest terminatorem. Co do Arniego też ma być, więc po prostu pewnie inny model :)

Darth_Artur

Fajne, fajne… może wyjść całkiem nieźle, teraz tylko czekać na film.

Proszę czekać…