Pełny zwiastun Dragonball: Evolution! 0

Tym razem mamy pełny zwiastun, który pokazuje nam, czym będzie aktorski Dragonball. Na zachętę informacja dla wszystkich fanów, Goku w zwiastunie używa Kamehameha.

Piccolo

AKTUALIZACJA – Dystrybutor wyjawił polski tytuł filmu i jest to Dragonball: Ewolucja, więc bez udziwnień. Ponadto poniżej prezentujemy zwiastun w lepszej kopii oraz HD. A cztery nowe plakaty można obejrzeć na stronie filmu.

Kinowa wersja kultowej japońskiej mangi – bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowych, gier video i liczącego 500 odcinków serialu TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem.

Dragonball Evolution ma trafić do kin 08.04.2009 roku. W filmie zobaczymy między innymi Justina Chatwina, Jamesa Marstersa, Jamie Chung, Emmy Rossum, Joon Parka oraz Chow Yun-Fata.

Polska premiera 17 kwietnia 2009 roku.

OBEJRZY W HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

lupinek

Na popularności bajki? Każdy kto ją zna i lubi widzi, że to nadchodzi crap.

borciuchy

Dla mnie zwiastun jest kiepski, nie pokazuje nic ciekawego, już "Mortal Kombat" lepiej wyglądał. Jeżeli to są najlepsze sceny z filmu (jak to zwykle bywa ze zwiastunami), to film zapowiada się na totalną porażkę. Obym się mylił. Promocja tego filmu leży na obie łopatki , słabe plakaty, słabe zwiastuny. Chyba twórcy chcą, aby zarobić na popularności bajki.

Madlen312

Raczej nie jestem zwolenniczką tego typu filmów choć po obejrzeniu zwiastunu zaciekawiły mnie sceny walki w stylu japońskich fimów coś jak "Dom latających sztyletów".

Przypadłość flasha 9 jak zaktualizujecie do najnowszej wersji (10) powinno chodzić ok.

Proszę czekać…