Wieści serialowe 0

Dowiedzcie się, co słychać w świecie seriali. Co się dzieję z waszymi ulubionymi, co kręcą nowego, zmiany w obsadach!

Świat serialu ma to do siebie, że jest w ciągłym ruchu. Obsady się zmieniają, scenarzyści odchodzą, przychodzą nowi. Zapraszam do krótkiego przeglądu serialowych wieści:

Chirurdzy -T.R. Knight odchodzi? Na to wychodzi, że postać, która była w serialu od początku odejdzie w najbliższym czasie. W aktualnym sezonie jego występy zostały zminimalizowane i zirytowany aktor poprosił, by producenci wypisali go z serialu. Nie wiem, jak to się dokładnie stanie, ale wedle niepotwierdzonych informacji, wyszli mu na przeciw i niedługo zniknie z obsady.

Sonya WalgerSonya Walger

Privileged – gościnnie wystąpi Pete Wentz, ojciec Ashley i Jessicy Simpson. Basista zagra samego siebie w scenie z Maxem.

KingsSaffron Burrows dołącza do serialu Francisa Lawrence’a. Ma zagrać kogoś z przeszłości króla Silasa. Prawdopodobnie w scenach retrospektywnych.

LeverageSara Rue i Lauren Holly wystąpią gościnnie w nowym serialu. Rue amerykańscy widzowie zobaczą 20 stycznia w roli naiwnej pracownicy, próbującej ukryć śmierć. Holly natomiast wcieli się w postać bizneswoman, która chce kupić mała firmę farmaceutyczną. Odcinek z nią będzie leciał 3 lutego.

Flash Forward – Sonya Walger zagra główną rolę w nadchodzącym serialu SF stacji ABC, zatrudniono także Christine Woods. Flash Forward, Davida S. Goyera (reżyser), Brannona Braga i ABC Studios, oparty jest na powieści sci-fi Roberta J. Sawyera i przedstawia chaos, który spowodowała utrata przytomności na 2 minuty i 17 sekund wszystkich ludzi na ziemi i każdy ma teraz tajemniczą wizję przyszłości, która zmienia życie na zawsze.

Saffron BurrowsSaffron Burrows

Gotowe na Wszystko – popularny serial Desperate Housewives nie traci na jakości. Mimo że leci 5 sezon, oglądalność z odcinka na odcinek rośnie w górę, sięgając 16 milionów widzów! Ostatnio ogłoszono, że serial zakończy się na 9 sezonie. Skoro nadal jest tak dobry, jak na początku, to tylko można się cieszyć.

90210 – Czy postać Donny, granej przez Tori Spelling w końcu się pojawi? Wielokrotnie mówiono, że Tori pojawi się w nowym serialu, odtwarzając tę samą postać co w starym klasyku. Mamy już Jennie Garth i Shannen Dohery, a co w końcu z Spelling? Mówi się, że negocjacje idą dobrze i widzowie powinni ją zobaczyć w paru odcinkach na wiosnę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

kamil_ka

Gwoli ścisłości, ojciec sióstr Smpson nazywa się Joe, a Pete Wentz jest mężem Ashlee i jakąś śmieszną pseudo gwiazdką. Pozdrawiam.

Proszę czekać…