Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Priest - ekranizacja komiksu 0

Screen Gems rozwija projekt adaptacji komiksu będącego połączeniem horroru i westernu o walce ludzi z wampirami.

PriestPriest

Screen Gems pracuje nad adaptacja komiksu Priest na potrzeby dużego ekranu. Reżyserem zostanie Scott Charles Stewart. Priest to połączenie horroru i westernu osadzonego w świecie spustoszonym przez wieki wojny między ludźmi a wampirami. Fabuła skupia się na walecznym księdzu, który odwraca się od kościoła, aby wytropić morderczą grupę wampirów odpowiedzialnych za uprowadzenie córki jego rodzeństwa. Cory Goodman napisał już scenariusz do filmu. Reżyser posiada spore doświadczenie w firmie zajmującej się efektami wizualnymi. Jest to pierwsza adaptacja komiksu wydawnictwa TokyoPop na tak więlką skalę.

Źródło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Łukasz Żak 2008-12-17

ooooo serio się zaskoczyłem….posiadać całą serię komiksową i nigdy bym nie przypuszczał że wezmą się za ekranizacje tego komiksu

Proszę czekać…