Say hello to my little friend ;>

Intrygujący plakat Benjamina Buttona 0

Opublikowano bardzo ciekawy plakat do najnowszego filmu Davida Finchera – Ciekawy przypadek Benjamina Buttona z Bradem Pittem w głównej roli

Obraz wyreżyserował David Fincher. Główne role grają: Brad Pitt, Cate Blanchett i Tilda Swinton. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona w amerykańskich kinach zadebiutuje 25 grudnia , a w polskich 23 stycznia przyszłego roku.

Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych. – i tak też zaczyna się Benjamin Button, adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który – podobnie jak my wszyscy – nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka. Wyreżyserowany przez Davida Finchera, z Bradem Pittem, Cate Blanchett, Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasem i Julią Ormond w rolach głównych, film Benjamin Button jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Michal_Dajer

Jeden z ciekawszych plakatów jakie ostatnio były dostępne. Żałuje troszkę, że nie będzie promował film bo fajnie by wyglądał w dużej wersji.

Filip_Borkowski

no nie został użyty jako plakat, ale jest w formacie plakatowym czyli jest plakatem :D

Beznickowy

NA FW to już wcześniej było, ale z tego co tam napisano, to to zdjęcie nie będzie plakatem promującym film.

Proszę czekać…