"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Filmowe plany Chiklisa 0

Gwiazda serialu Świat gliniarzy zapowiada zupełnie nowy serial opowiadający o skomplikowanym oszustwie.

Michael Chiklis, gwiazda serialu Świat gliniarzy jest jednym z pomysłodawców nowego serialu, który miałby powstać dla stacji FX. Projekt o nazwie House of Cards skupiałby się na grupie osób prowadzących skomplikowane oszustwo przypominające te, o które jest oskarżony jeden z guru ekonomii Bernard Madoff. Ekonomista jest, bowiem oskarżony o to, iż założył firmę oferującą inwestycje giełdowe, które miały przynosić krociowe zyski. Okazało się, że działała jednak ona jak swoista piramida finansowa gdzie późniejsi inwestorzy opłacali zyski wcześniejszym. Gdy doszło do upadku systemu okazało się, że stracono blisko 50 mld $.

Stacja FX obecnie poszukuje scenarzysty do tego projektu. Póki, co wiadomo, iż Chiklis będzie producentem wykonawczym, ale nie stanie przed kamerą. Aktor opowiada w wywiadach, iż jest bardzo podekscytowany tym pomysłem i ma nadzieje, że wkrótce prace nad serialem ruszą. Zapowiada, że to jest to, co właśnie chce obecnie robić.

Jest to pierwszy znak zapytania w przyszłości Chiklisa, bowiem oznaczać to może, iż serial Świat gliniarzy zbliża się ku końcowi.

Michael Chiklis w filmie Fantastyczna Czwórka 2005Michael Chiklis w filmie Fantastyczna Czwórka 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

BigGiantHead

“Jest to pierwszy znak zapytania w przyszłości Chiklisa, bowiem oznaczać to może, iż serial "Świat gliniarzy" zbliża się ku końcowi."

Ekhem, serial się zakończył, ostatni odcinek wyemitowano 25. listopada.

Proszę czekać…