Zwiastun Crank 2: High Voltage! 0

Zobaczcie zapowiedź dla widzów dorosłych pełną przemocy i nagości filmu Marka Neveldine’a i Briana Taylora

Mark Neveldine i Brian Taylor są autorami scenariusza i reżyserują kontynuację filmu Crank z 2006 roku. Ponownie wystąpią: Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam oraz Efren Ramirez. Do obsady filmu dołączyli także: Bai Ling i Clifton Collins Jr.

W Crank 2: High Voltage Chelios stanie na przeciw chińskiego gangstera, który skradł jego prawie niezniszczalne serce i zastąpił rozrusznikiem, którego trzeba ciągle ładować.

Zwiastun jest przeznaczony dla widzów dorosłych z uwagi na dużą ilość wulgaryzmów, przemocy i nagości. Powinno spodobać się fanom pierwszej części.

Premiera 16 kwietnia 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

mehow 2008-12-31

A ja z checia film obejrze i pewnie bede sie przy nim dobrze bawil ;)

majak01 2008-12-31

Mnie osobiście Crank podobał się na tyle, że oceniłem go 10/10 i możecie mi mowić, że to kupa itp., nie mam gustu albo coś tam. Ta cała głupota, absurd i przesadność była zamierzona i właśnie to cenię w tym filmie. Śmiałem się bardzo dużo. Oglądałem już z 5 razy i za każdym razem jest zabawnie. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)

justangel 2008-12-31

A ja żałuję, że nie wyłączyłam po 15 minutach. Był głupi i naiwny, ale niestety nie śmieszny (przynajmniej dla mnie)

Marcin_Moszyk 2008-12-31

Bez przesady. Crank to jest bardzo specyfycznie kino, może naiwne, może głupie ale zabawne. Dla mnie film był 100 razy śmieszniejszy niż jakaś głupia komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Zwiastun jest taki jaki jest bo to nie oficjalna, ostatecznie zmontowana zapowiedź. Crank 1 się fajnie oglądało, tak więc 2 też z pewnością obejrze ;>

justangel 2008-12-31

Dodam, że chyba niedorozwiniętym małolatom…

Tomassh justangel 2008-12-31

Amerykanom napewno się spodoba :P

Jedynke oglądnąłem przez przypadek i muszę przyznac, że nawet mi się podobała. Fabuła pierwszej części była głupia, ale fabuła dwójki jest wręcz żenująca :/

Proszę czekać…