Sequel Upiora w Operze A.L. Webbera 0

Pod koniec 2009 roku Andrew Lloyd Webber obiecuje sequel swojego wielkiego musicalu, Upiór w Operze.

Andrew Lloyd Webber ogłosił, że sequel Upiora w Operze pojawi się pod koniec roku 2009. Upiór w operze: Miłość Nigdy Nie Umiera będzie toczyć się około dekady później niż część pierwsza i Upiór (tak, nadal żyje) przeniesie się na bardzo popularną w tamtych czasach Coney Island w Brooklynie w Nowym Jorku. Film będzie rozpoczynać się równolegle w trzech miastach, na Broadwayu w Nowym Jorku, West End w Londynie i Szanghaju.

Webber nie zdradza nazwisk aktorów, którzy mają pojawić się w filmie. Nie wiemy, kto zagra Upiora czy Christine (której to postać również pojawia się w sequelu), ale mówi, że już wybrał aktorów.

Istnieją pogłoski, że potencjalnymi kandydatami są Hugh Jackman (nic dziwnego, ostatnio jego kariera tętni życiem, a jest aktorem teatralnym i musicalowym) oraz Gerard Butler. Butler grał Upiora w filmie z 2004 roku.

Musical wyreżyseruje Jack O’Brien, a za scenografię odpowiadać będzie pięciokrotny zdobywca Nagrody Tony – Bob Crowley (Carousel, Męska Historia, Mary Poppins). Jeśli sztuka okaże się takim sukcesem, na jaki się zapowiada, pewnie wkrótce doczeka się Hollywoodzkiej adaptacji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

Dzięki za zwrócenie uwagi. Wypadek przy pracy koleżanki. Błędy poprawione.

Pozdrawiam :)

Manna

Sądzę, że przed publikacją autorka powinna dawać te wiadomości do korekty. Albo uważniej pisać. To przecież nie jest "zwykły" post na forum, tylko wiadomość na pierwszej stronie fdb.pl
Poprzedni news (ten o "Broadwalk Empire") też radziłabym poprawić (np. "businessman who runs a liquor distribution ring at the beginning of Prohibition" – to nie o likierze jest mowa. No i inne literówki, chociaż nie aż tyle, co w tym newsie).

Proszę czekać…