Say hello to my little friend ;>

Noworoczna nuda... 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

  • Heart of Now
Film koncentruje się na życiu młodej kobiety tęskniącej za życiem rodzinnym. Załamana po ciężkim związku z mężczyzną ucieka w kontrasty miasta, oddaje się naturze i otaczającemu ją krajobrazowi. Stawia czoła głębszym problemom jej cierpienia i odkrywa transcendencję w tej krótkiej chwili życia.

Film opowiada historię o gangu wampirzyc, które rzuciły starożytną klątwę dzięki której wszystkie kobiety w jednym z brytyjskich miasteczek stały się wampirami. Dwaj główni bohaterowie postanawiają ruszyć im na ratunek.

  • Manure
Historia dzieje się we wczesnych latach 60-tych. W tragicznych okolicznosciach ginie pan Rose, właściciel firmy sprzedającej nawozy – Rose’s Manure Company. Fabuła filmu koncentruje się wokół jego córki, Rosemary (Leoni), wysokiej klasy sprzedawczyni kosmetyków, które przejmuje rodzinny interes. Nie jest pewna czy ma nos do tego, ale jest bardzo zdeterminowana, ponieważ już ktoś inny planuje przejęcie firmy.

Zapowiedzi, o których pisaliśmy w osobnych wiadomościach:

Crank 2: High Voltage

G-Force

Taras Bulba

Street Fighter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Tomek 2009-01-04

Co to kurde jakiś bum na filmy z wampirami?! '30 dni i nocy', 'Zmierzch', 'Pozwól mi wejść' i teraz jeszcze jakieś 'Lesbian Vampire Killers' :P Swoją drogą ciekawy tytuł! xD

Marcin Moszyk Tomassh 2009-01-04

Fajny tytuł i fajny plakat, zwiastun już raczej średnio fajny :P

Proszę czekać…