Kolejny twardziel u Stallone'a 0

Wczoraj dołączył Sir Ben Kingsley, dziś do The Expendables dołączył powracający na szczyt…

Jak pamiętacie, wczoraj pisaliśmy, że Sir Ben Kingsley dołączył do The Expendables, w którym ma wcielić się w rolę Churcha, człowieka, który wynajmuje grupę najemników. Pamiętamy, że Stallone pisał tę rolę z myślą o Schwarzeneggerze, więc tamta wiadomość chyba ostatecznie pogrzebała szansę na to, by dwie legendy pojawiły się razem na ekranie.

The ExpendablesThe Expendables

Dziś dołączył kolejny twardziel i do tego jaki! Człowiek, który powrócił w chwale w 2008 roku rolą w Zapaśniku Darrena Arronofskiego, dzięki której jest głównym kandydatem do Oscara za najlepszego aktora – Mickey Rourke.

W parszywej dwunastce Stallone'a, Rourke zagra handlarza bronią, który będzie zaopatrywał grupę najemników.

Obraz opowiada o grupie najemników, którzy zostali wynajęci przez Churcha, by zlikwidować dyktatora w Ameryce Południowej, generała Garza.

W filmie oprócz Stallone'a występują również Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Forest Whitaker oraz Randy Couture.

Zdjęcia mają ruszyć w marcu w Brazylii.

Pamiętajcie, że to nie koniec castingu. Zostało jeszcze parę głównych i ważnych ról do obsadzenia. Między innymi dwie role kobiece (mówi się o wielkich nazwiskach), a przede wszystkim nie obsadzono generała Garzę.

Do wolnych miejsc w obsadzie wedle plotek mówi się, że są rozpatrywani tacy ludzie jak Steven Seagal, Tony Jaa, Michael Dudikoff, Wesley Snipes czy nawet Chuck Norris. Jak to z pogłoskami bywa, na pewno niektóre są przesadzone, ale czy wszystkie?

A kogo wy widzielibyście w rolach kobiecych?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

mysza_007

no co tu dużo pisać…..obsada kozacka ;p a to pewnie jeszcze nie koniec niespodzianek…ten film gruuuubo zarobi..

Proszę czekać…