Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Wróżka - parapsychologiczny serial Polsatu 0

Trwają prace nad nową serią opowiadającą kulisy pracy kobiety jasnowidza, która pomaga funkcjonariuszce policji.

Główna bohaterka to Małgorzata Trzaskoma – wróżka z 20 letnim doświadczeniem. W serialu każdy odcinek zaprezentuje odrębną historię. Tytułowa postać będzie pomagała młodej policjantce (Magdalena Nieć) w rozwiązywaniu zawiłych zagadek kryminalnych.

WróżkaWróżka

Sezon pierwszy Wróżki ma liczyć 13 epizodów. Zdjęcia ruszają w tym miesiącu, a do tej pory przygotowano już pilot serialu. Przy projekcie współpracuje firma AB Film Production.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

KatarzynaNawicka

Bardzo dobry serial. Obejrzałam wczoraj trzy odcinki (online; dostępne w Internecie bez żadnych limitów czasowych) i zdecydowanie będę oglądać dalej. Fabuła jest ciekawa. Bohaterowie przekonujący. Pani Magdalena Nieć to bardzo dobra aktorka. Widziałam ją wcześniej w innym serialu, ale w "Przeznaczeniu" jest o wiele lepsza. Rola policjantki jest stworzona jakby specjalnie dla niej :) Dodatkową "atrakcję" stanowi Pani Małgorzata – parapsycholog, czyli autentyczna (!) wróżka, która za każdym razem pomaga Annie. Mimo, że nie jest profesjonalną aktorką, w "Przeznaczeniu" jest równie przekonująca co pozostali, zawodowi aktorzy. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z serialem.

krusia

jesteś pracownikiem producenta czy może samym producentem?

krusia

Autor tego dzieła powinien podpisać się nie jako „filmożerca” ale „kryptopromotor”. I to na dodatek kiepski. Niby z jednej strony przyznaje, że nikt spoza środowiska tego filmu nie widział i jest to ocena twórców, ale jednak nie był w stanie powstrzymać się od perełek niby obiektywnego widza. Nie wątpię, że Magdalena Nieć może zagrać brawurowo, a Aleksander Podolak kreację może mieć interesującą, ale pisanie o tym jak o fakcie jest zaklinaniem deszczu. Niemal wszystkie polskie produkcje są tak zachwalane, niemal we wszystkich grają gwiazdy (bo ciągle grają ci sami, ale to inna historia), a potem idzie się do kina, czy włącza telewizor i rzygać się chce. Swoją drogą ilość zachwytu nad jedną osobą pachnie już nie tylko promocją serialu co konkretnej osoby. Myślę, że autor może zrobić jej więcej krzywdy niż pożytku, a szkoda bo widziałam panią Nieć we Współczesnym i faktycznie jest dobrą aktorką, Tylko po co autor wybiega przed szereg i raczy nas swoim grafomaństwem? Z tego i podobnych tekstów wynika, że nasi twórcy to sami geniusze. Pieniądze, seks i narkotyki odbierają im jednak rozum. Opamiętajcie się, trochę skromności i pokory! Potem bredzi taki Maleńczuk, że artystom wolno więcej. Jakim artystom!? Pisać się nauczcie!

Proszę czekać…