Piękna Monica najgorszą aktorką 0

Piękna Monica Bellucci została uznana przez Francuzów najgorszą aktorką minionego roku. Została ona wyróżniona nagrodą Złote Bidety, które obok Gerardów przyznawane są za dokonania nie zasługujące na pochwałę.

Pocieszający dla uroczej Moniki może być fakt, że Arielle Dombasle otrzymała Gerarda w kategorii najgorszej aktorki za rolę w ostatnim filmie Claude’a Lelotuche’a – Le Courage d’aimer oraz honorowego Gerarda za całokształt twórczości.

M. BellucciM. Bellucci

Iznogoud – Calife à la place du calife w reżyserii Patrick’a Braoudé otrzymał Złoty Bidet dla najgorszego reżysera i Gerarda za najgorszy film roku.

Zaskoczeniem dla krytyków nie była też szczególna nagroda Gerarda przyznana za najgorszy film wyreżyserowany, wyprodukowany lub napisany przez Luca Bessona.

Luc BessonLuc Besson

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Perszing

Irréversible – Nieodwracalna. Jezeli ktos z was ogladal ten film, to wie, ze Monica Bellucci nie jest najgorsza aktorka…. Wspomnialem ten film tylko dlatego, ze Monica zagrala tam naprawde dobrze, samego filmu jednak nie polecam, nie dlatego, ze byl slaby, tylko dlatego, ze byl mocno hardcorowy……

Pozdrawiam.

selig

Mnie zawsze śmieszyły tego rodzaju werdykty. Oto kilku zawodników, którym akurat ten czy ów nie przypadł do gustu, obwieszcza wszem i wobec, że Iksiński to jednak jest jest be. No i teraz już wiemy. Dziękujemy serdecznie za otwarcie oczu.
Doprawdy, w kategorii 'najgorszy' konkurencja jest tak przeogromniasta, że wybieranie akurat pani Bellucci świadczyć może jedynie o miałkości tego orzeczenia. Zwłaszcza, że – oczywiście moim skromnym zdaniem – akurat ta aktorka udowodniła, że potrafi zagrać wymagające i odważne role. (Moja ulubiona – Malena. Scena linczu dokonywanego przez mieszkanki miasta – mistrzostwo świata! Jak po czymś takim można nazywać ją najgorszą?!)
Mi Monica Bellucci się podoba – zarówno jako kobieta, jak i aktorka. I niech tam sobie mali ludzie wydają zawistne werdykty..

marcelwks

i nie można pisać , że nie potrafi grac . Wystarczy zobaczyc Pasje albo Apartament .

Alpinus

Jest piękna, ale grac widocznie nie potrafi.

Proszę czekać…