Say hello to my little friend ;>

Japońscy strażnicy i hiszpański horror 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier filmowych.

Sequel hiszpańskiego horroru Rec, który doczekał się już amerykańskiego remake’u o tytule Kwarantanna.

  • Watchmen (Strażnicy
Akcja filmu „Watchmen” osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a „Zegar Sądu Ostatecznego” – wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach rozpoczyna intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych super bohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem – rozwydrzoną grupą emerytowanych super bohaterów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością… ale kto czuwa nad nimi?

(Zobacz zwiastun w HD)

Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych.

Zapowiedzi, o których pisaliśmy w osobnych wiadomościach:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

kuba_wajda 2009-01-12

yhmmmm. nie oglądając zamieszczonego trailera, opacznie potraktowałem, że watchmeni są z USA stąd moja dziwota. pokornie cofam pytanie :D

kuba_wajda 2009-01-11

A propos tytułu artykułu… dlaczego "Japońscy" akurat? :)

Marcin_Moszyk kuba_wajda 2009-01-11

Bo to japońska zapowiedź :D

Proszę czekać…